Gta Sa: Türkçe Yama Android

Gta Sa: Türkçe Yama Android

Gta Sa: Türkçe Yama Android – Değerli TCybers takipçileri eğer sizde Gta Sanandreas’ı Türkçe bir şekilde oynamak istiyorsanız bu yazı tam size göre, bildiğiniz üzere Gta Sanandreas’da görevlerde çıkan senaryoları bir türlü anlayamayız  ve izlemeye gerek duymadan geçeriz, görev başladığında da anlamsızca bir yanımız eksikmiş gibi olur, işte bugün o derdinize son veriyoruz.

Gta Sa: Türkçe Yama Android
Gta Sa: Türkçe Yama Android

Yamanın Özellikleri

 • Türkçe karakterleri (ç,ş,ü,ı,İ,ö,ğ) tamamen desteklemektedir.
 • Cümlelere göre değil, senaryoya göre çevrilmiştir. Dolayısıyla senaryoya daha hakimdir.
 • Tüm ara sahneler, menüler, ekrana gelen bilgiler %100 çevrilmiştir. Yalnızca araçların adları, ve adresler İngilizce bırakılmıştır.
 • Türkçe yama içeriği ile beraber dolar işareti ($) Türk lirası simgesi (₺) olarak değiştirilmiştir. Bununla beraber bazı simgelerde de bir takım değişikliklere gidilmiştir.

Kurulum

 • İndirdiginiz dosyalardan öncelikle “Obb” klasörünü açın ve içinden çıkan “com.rockstargames.gtasa“adlı klasörü Android/obb kısmına taşıyın. (eğer obb klasörü yok ise siz oluşturun.)
 • Diğer “Data” klasöründen çıkan “com.rockstargames.gtasa” klasörünü Android/data kısmına taşıyın.
 • APK’yı kurun.
 • Oyunu açıp dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

(Türkçeleştirme tarafimızca değil Z@gorTV ailesince yapılmıştır teşekkür ederiz)
Not: Oyunun The Meat Businnes görevine gelindiği zaman oyunda “durduruldu” hatası alanlar, The Meat Businnes görevine gelince ayarlara girin, dil seçeneklerinden dili İspanyolca yapın, görevi bitirince tekrar dili Türkçe yapınız.

Yapamayanlar İçin Videolu Anlatım
Bakınız: YouTube

İndirme Bağlantıları (Yeni linkler eklendi)
Bakınız: Data Klasörü
Bakınız: OBB Klasörü

Bakınız: Apk Dosyası
İndirme Bağlantıları 2 

Bakınız: Yandex Disk Data Klasörü

Ayrıca İlginizi Çekebilir: Gta San Andreas Turkey Mod 6 (PC)

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Reklam Engelleme Androıd

22 YORUMLAR

 1. Lütfen cevaplayin ama gerçekten size teşekkür ederim çünkü her türlü yolu denedim oyunun yaması olmuyordu daha önceden sizin siteyi bulsaydim keşke 1 saate yapmadığım şeyi 1 dkdan a süre ile hal oldu teşekkürler… Soruma yardımcı olursanız çok memnun kalırım.

 2. Kardesim dediginiz herseyi yaptim oyun acildi oynaniyor Tesekkurler!,fakat bazi turkce karakterler desteklemiyor mesela i yerine  yaziyor bunu nasil duzelticegiz??.Yada Turcke karaktersiz yama yapsaniz.Ayrica yamadan kaynaklandigini dusundugum arada 5-10 saniyelik hafif chuck kasmasi gibi bisey var onuda nasil duzelticegiz lutfen yazin!!

 3. Yorumum baya sonra geldi ama şidmi ben bu oyunun para hilelisi olanıyla bu türkçe yamalı olanı birleştirmek istiyorum yama dosyası obb klasöründe mi acaba çünkü hile apk dosyasınd oluyorda o yüzden söyledim

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here