Connected2.me Takipçi ve Konuşma Hilesi

Connected2.me Yeni Takipçi ve Konuşma Hilesi – Connected2.me sosyal medya uygulamasında hile yapmak için cihazınızın rootlu olması gerekir, aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde takip ettiğinizde bu işlemi tam anlamıyla başarabilirsiniz, ilk önce Connected2.me ve Lucky Patcher yama programını verdiğimiz adresten indirin, ardından C2 hesabınıza giriş yapın.

Linkden indirip cihazınıza yüklediğiniz Lucky Patcher programına girin, Uygulamaların listelendiği sayfada Connected2.me uygulamasını bulun ve üzerine tıklayın, açılan menüden Yama Menüsünü Aç seçeneğine basın gelen ekranda Uygulama İçi ve LVL emulasyonlarına yardımcı yama seçeneği olacak, ona tıklıyoruz ve gelen ekranda hiçbirşeye dokunmadan direkt olarak Uygula butonuna basıyoruz, Yamalanıyor şeklinde bir ibare gelecektir, biraz bekledikten sonra yamayı yapıp, % kaç başarılı olacağınızı söyleyen ekran geldiğine yama yapılmış demektir.

Artık Connected2.me uygulamasına girdiğinizde Uygulama İçi satın almalarını yani faturalandırmayı Lucky Patcher`e yönlendirmiş olacaksınız, satın alma yaparken Satın Al butonuna bastıktan sonra gelen Lucky Patcher faturalandırma ekranında ortadaki seçeneği Geri yüklemek için satın almayı kaydet işaretleyip Evet butonuna bastığınızda işlem tamamlanmış olacak.

Tanıtım: Tanıtım kısmı zahiridünya.net sitesinden alıntıdır. Ozan Yerli tarafından kurulan, Etohum ilk 40`a katıldıktan sonra internette tanınan connected2.me şimdilerde gayet tutulan bir chat sitesine dönüştü. Kullanıcıların bir profil fotoğrafları ve bir kaç cümleden oluşan bio ları haricinde hiçbir bilgi verilmeden oluşturdukları profilleri, ve bu profilleri shufle dan ya da profil linklerinden görüp anonimlerin yazmasıyla gelişen bir sistem var Connected2.me’de. Sitede sohbet edebilmek için üye olmak şart değil, shuffle dan online kullanıcıların profillerine girerek de sohbete başlanabiliyor.
Zaten sitenin tutulmasının sebeplerinden biri de bu özelliği olmalı. Profil oluşturmak için üye olmak gerek tabi, facebook profili ile de giriş yapılabiliyor siteye.

İlginize:  Android`in En Pahalı 5 Uygulaması

Shuffle da kullanıcıların profil fotoğraflar ı görünüyor, fotoğrafların üzerine gelindiğinde de biolar. Kullanıcılar profil linklerini twitter da paylaştıkların da connected2.me hesabına da mention atmış oluyorlar. Bu sayede paylaşımlar sitede sağ alt kısımda görüntülenebiliyor. Profil sayfalarında, profil fotoğrafı altında follow butonu yer alıyor. Follow edilen hesaplar, site ana sayfasında follow list de görüntülenebiliyor.

49 YORUMLAR

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here