İlgili Yazılar

Connected2.me Hilesi

spot_img

Connected2.me hilesi – Connected2.me sosyal medya uygulamasında hile yapmak için cihazınızın rootlu olması gerekir, aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde takip ettiğinizde bu işlemi tam anlamıyla başarabilirsiniz, ilk önce Connected2.me ve Lucky Patcher yama programını verdiğimiz adresten indirin, ardından C2 hesabınıza giriş yapın.

Connected2.me de hile yapma 2019

Linkden indirip cihazınıza yüklediğiniz Lucky Patcher programına girin, Uygulamaların listelendiği sayfada Connected2.me uygulamasını bulun ve üzerine tıklayın, açılan menüden Yama Menüsünü Aç seçeneğine basın gelen ekranda Uygulama İçi ve LVL emulasyonlarına yardımcı yama seçeneği olacak, ona tıklıyoruz ve gelen ekranda hiçbirşeye dokunmadan direkt olarak Uygula butonuna basıyoruz, Yamalanıyor şeklinde bir ibare gelecektir, biraz bekledikten sonra yamayı yapıp, % kaç başarılı olacağınızı söyleyen ekran geldiğine yama yapılmış demektir. 

Connected2.me Hilesi - 2019
Connected2.me Hilesi – 2019

c2.me hile yapma işlemi bu kadar, artık Connected2.me uygulamasına girdiğinizde Uygulama İçi satın almalarını yani faturalandırmayı Lucky Patcher`e yönlendirmiş olacaksınız, satın alma yaparken Satın Al butonuna bastıktan sonra gelen Lucky Patcher faturalandırma ekranında ortadaki seçeneği Geri yüklemek için satın almayı kaydet işaretleyip Evet butonuna bastığınızda işlem tamamlanmış olacak.

c2.me hileleri hakkında

c2.me takipçi hilesi, c2.me konuşma hilesi, c2.me anlık hilesi, c2 me konuşma sayısı hilesi vb hileler de aynı yöntemi uygulayabilirsiniz.

Dikkat! 2019 itibari ile buradaki anlatılan işlemlerin, işe yarama ihtimali oldukça düşüktür, ancak yaramaması halinde forum sitemizdeki modlu play store anlatımına benzer şekilde cihazınıza modlu bir play store yükleyebilirsiniz.

49 YORUMLAR

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox