Web sitemizde yazdığımız içerikler hakkında, bilmeniz gerekenler var, içerik konusu başlığının altında, bu içeriğin kullanımı ve zamanla oluşabilecek çeşitli problemlerin, okuyucu açısından açıklamaları yer almaktadır.

Uygulamalar

Paylaşmış olduğumuz uygulamaların indirme linklerinden, yükleme yapılan site de bir problem oluştuğunda hata alabilirsiniz, bizim bu durumdan anında haberimiz olamayacağı için, siz değerli okurlarımızdan, kırık linkleri bize bildirmenizi rica ediyoruz.

Root ve Rom Yazıları

Androıd cihazların, işletim sistemlerindeki köklü değişikliklerden olan root ve rom işlemlerinde, içeriklerimizde anlattığımız işlemleri yapmanız, sizin sorumluluğunuz dahilindedir, oluşacak teknik problemlerden, TCybers.Net – Forum sorumlu tutulamaz.

İçerik Alma

Sitemizde ürettiğimiz içeriklerin yayın hakları tamamıyla bize aittir, izinsiz kullanılması/kopyalanması kabul edilemez.

Web sitemizdeki herhangi bir içeriği, bizden habersiz olarak almanız halinde, sitemizin linkini kaynak bölümünde belirtmeniz gerekmektedir, aksi halde kaldırılacak içeriklerden ve spamlanacak sitelerden dolayı TCybers.Net sorumlu tutulamaz.

Desteğiniz

Siz değerli takipçilerimizin fikirlerine her zaman değer vermekteyiz, bizi geliştireceğini düşündüğünüz, fikir ve eleştirilerinizi, lütfen iletişim bilgi@tcybers.net mail adresimizden bize bildirin.

Kullanım politikalarımızla ilgili gelişmeleri bu sayfadan güncelleyeceğiz.