İlgili Yazılar

TikTok’tan Videoları İndirme

Beğendiğiniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz TikTok videolarını telefona indirebilmeniz pekala mümkün.

spot_img

TikTok’tan videoları indirmek istiyorsanız bunu uygulamanın kendi içinde var olan indirme özelliğini kullanarak yapabilmeniz mümkün. Yani harici hiçbir siteye girmeden, uygulama yüklemeden beğendiğiniz TikTok videolarını telefona kaydetmek pekala mümkün. “İyi de nasıl?” dediğinizi duyar gibiyiz. Hazırsanız TikTok videolarını cep telefonuna indirmeyi nasıl yapabileceğinizden bahsedeceğimiz kısma geçebiliriz.

TikTok’tan videoları telefonuma nasıl indirebilirim?

Daha önce de bahsettiğimiz üzere TikTok videolarını telefona indirmek için ekstra bir uygulama kurmanıza gerek yok. Telefona indirmek istediğiniz TikTok paylaşımına gelip sırasıyla Paylaş > Videoyu kaydet butonlarına basmanız yeterli. Ancak bazı videolarda bu buton işe yaramıyor ne yazık ki.

Bunun sebebi videoyu çeken kişinin indirme özelliğini kapatmış olması. WhatsApp’taki arkadaşlarınıza komik TikTok videoları atmak istediğinizde bu duruma denk gelmiş olabilirsiniz. Hal böyle olunca yalnızca videonun linkini kopyalayabiliyorsunuz.

Neyse ki bu bağlantıyı kopyaladıktan sonra bazı TikTok video indirme sitelerini ziyaret edip filigransız bir şekilde TikTok videolarını bilgisayara indirmek mümkün.

En iyi ücretsiz TikTok video indirme siteleri

Eğer videoyu çeken kişi indirme özelliğini kapattıysa bağlantı adresini kopyalayıp aşağıdaki sitelere girebilirsiniz. İndirme kutucuğuna bağlantıyı yapıştırdıktan sonra TikTok filigranı olmadan, hızlı ve ücretsiz bir şekilde videoları indirmeye başlayabilirsiniz.

İşte bahsi geçen ücretsiz TikTok video indirme sitesi linkleri:

Bu sitelerin en büyük avantajı ücretsiz olması ve üyelik kaydı gibi yorucu süreçlerden arındırılmış olması. Tamamen sonuca yönelik çalışan bu platformlara indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Eğer TikTok video indirme sürecinde takıldığınız herhangi bir nokta olursa bize yorum panelini kullanarak ulaşmaktan çekinmeyin lütfen.

Bir diğer rehberimiz olan TikTok hesabını dondurma ve geçici süreliğine askıya alma başlıklı yazıya ise bu adresten ulaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox