İlgili Yazılar

Instagram Gizli Hesap Görme [Çalışıyor!]

Instagram hesabı kilitli olan profilleri görmek ister miydiniz? Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için rehberimizi okumaya devam edin!

spot_img

Instagram gizli profilleri görme çoğu kişinin hayallerini süsler, ancak çok az kişi bunu başarabilir. Kimi zaman eski sevgilisini, kimi zaman da paylaşımlarını merak ettiği herhangi bir kilitli profili takip etmeden hesabın içindekileri görmek isteyenlerin sayısı hiç de azımsanacak gibi değil.

Peki gerçekten Instagram kilitli profilleri görmek mümkün mü? Bu sorunun cevabı hem evet, hem de hayır.

Instagram gizli profile bakma 2020

Öncelikle şunu belirtelim: Instagram teknik olarak gizli bir profili görmenize müsaade etmiyor. Bunun tek yolu sahte bir Instagram hesabı oluşturup karşı tarafa istek atmak. Ancak çoğu zaman bu istekler de geri çevrildiği için Instagram gizli profile bakma girişimleri akim kalıyor.

Bunun tek bir yolu var: Instagram gizli profile bakma uygulaması kullanmak. Bu uygulamanın ismi ise LiLi APK.

“APK” ibaresinden de anlayabileceğiniz üzere bu uygulama sadece Android cihazlarda çalışıyor. An itibariyle Instagram kilitli profile bakma programı iPhone için mevcut değil ne yazık ki.

LiLi APK nasıl kullanılır?

Çok basit. Bunun için yapmanız gereken bu adresten LiLi APK’yı telefonunuza indirip kurulumunu gerçekleştirmek. Daha sonrasında üyelik kaydınızı gerçekleştirip Instagram kilitli hesap görmeye başlayabiliyorsunuz.

Programın mantığı ise çok basit. Instagram hesabınızla giriş yaptığınız için sizin hesabınız kilitli olsa dahi içeriği LiLi’nin hafızasına alınıyor. Karşı taraf da LiLi APK’yı kullanıyorsa bu havuza dahil edilmiş olduğu için bu sefer siz onun profilini görebiliyorsunuz. Bir nevi kazan – kazan durumu söz konusu yani.

Ancak paylaşımlarını görmek istediğiniz gizli profil LiLi APK’ya hiç giriş yapmadıysa görebilmeniz maalesef ki mümkün değil.

Son olarak Instagram’da hikaye paylaşırken kullanacağınız görsel ve videoların ölçüsünü öğrenmek istiyorsanız, bu adreste yeni yayınladığımız rehberden faydalanabilirsiniz.

1 Yorum

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox