İlgili Yazılar

Androıd Telefon Takip Nasıl Yapılır?

spot_img

Androıd telefon izleme nasıl yapılır? dijital dünyanın doruklarında yaşadığımız bu modern zamanlarda, insanlar birçok kişisel bilgisini dijital alana aktarmış bulunmakta, aile içerisinde bile bu tür konuları konuşmayan insanlar, dijital dünya da konuşmaktalar, bu durum dijital dünyanın ne kadar önem kazandığını ve insanların özel dünyalarının ne kadarının bu sanal dünya ya yansıdığını varın siz düşünün artık, bu yazımızın amacı hedef bir android telefon izleme, mesajları, sosyal medyadaki aktiviteleri, resimleri,  rehber listesini konuşmaları, konuşma kayıtlarını görme gibi imkanlarla android telefon takip etme işlemi nasıl yapılır? en detaylı şekilde anlatacağız.

Telefon takip programı android makale uzunluğu gözünüzü korkutmasın android telefon takip sistemi çok basit bir sistemdir dikkatli bir şekilde okursanız, tüm bu işlemlerin ne kadar basit olduğunu göreceksiniz.

Unutmayın: Tüm sorumluluk size aittir, buyurun TCybers Kullanım Şartları

Bilinmesi Gerekenler:

  • Android telefon takip programı işlevini hayata geçirmek için, hedef telefonun elinizde olması gerekiyor, kısa bir süreliğine elinizde bulunması yeterlidir, yöntemimiz günceldir ve sorunsuz çalışmaktadır.
  • Kullandığımız yazılımla ilgili bir sorun yoktur, ancak karşıdaki kişiyle ilgili sorunlarınız sizi bağlar, zorda olsa bu tür yazılımların fark edilmesi mümkündür, telefon izleme programı nasıl anlaşılır yazımızda açıklayacağız.
  • Android casus yazılımı kurduğunuz cihaz da, program kendini gizleyecektir, kişi izlendiğini, takip edildiğini asla anlamayacaktır, telefon izleme programı iphone cihazlar için değil androıd cihazlar içindir, fazla uzatmadan işlemlere başlayalım.

Verdiğimiz bu Spyhuman.com adresine girin, sizi bir ana sayfa karşılayacaktır.

Bu sayfa da Register kısmına tıklayın, yeni bir sayfa açılacaktır,  açılan sayfa da birinci alana cep telefonu numaranızı yazın, 2. alana bir tane mail adresi yazın, sonradan giriş yapabileceğiniz bir mail adresi olsun, ardından 3. ve 4. kısımlara unutmayacağınız, çözülmesi zor bir şifre koyun. Bknz: Güçlü Bir Şifre Nasıl Oluşturulur? son olarak, SUBMİT tuşuna basın

Submit tuşuna bastıktan sonra, bir yazı belirecektir, bu yazı mail adresinize, hesabınızı onaylamak için bir, bağlantı gönderdiğini belirtmektedir, hemen kayıt olmak için kullandığınız, mail adresine giriş yapın ve gelen kutunuzdaki, onaylama linkine tıklayıp, hesabınızı onaylatın.

Onaylama bağlantısına, tıkladıktan sonra, hesabınızı onayladığınızı belirten bir teşekkür mesajı alacaksınız, şimdi Spyhuman hesabınıza giriş yapın.

Telefon izleme programı indir butonuna tıkladıktan sonra, sizi bu sayfaya getirecektir, buradan android casus yazılım indireceğiz, Download SpyHuman App (sps.apk) başlığına tıklayın, tarayıcınızda indirme başlayacaktır, bilgisayardan indirdiyseniz, cihazınıza gönderin, veya gönderme şansınız yoksa, hedef cihazda tarayıcıya girerek, indirip kurun.

Buradan sonra anlatacaklarım android casus yazılımı kurma açısından önemli dikkatli bir şekilde okuyun ve adım adım uygulayın, ilk önce indirdiğimiz, Secure Service başlıklı casus yazılımı, hedef cihaza yüklüyoruz (bu sevgilinizin veya tanıdığınız birinin cihazı olabilir, kısa bir süreliğine ele geçirmeniz yeterli)

telefon takip programı, yükleme işlemi bittikten sonra, hemen tuşuna basarak uygulamaya girin, sizi bir ekran karşılayacaktır, burada Done tuşuna basıp uygulamaya girin. telefon izleme programı kaldırma işlemi, program kendini gizlediği için normal koşullarda gerçekleşmez, ancak nasıl kaldıracağınızı Telefonda Casus Yazılım Nasıl Anlaşılır-Kaldırılır? başlıklı yazımızda anlattık.

Gelen bu ilk karşılama ekranında CONTİNUE tuşuna basın

Açılan yeni sayfa da aşağıya kaydırın ve ACCEPT tuşuna basın

telefon izleme programında gelen 3. ekranda, ilk önce Select the purpose of your monitoring seçeneğine basın, aşağıda açılan menüden ilk seçeneği seçin, ama durun önce biraz bilgi verelim.

  • Monitoring of Emplovee: Çalışan izleme
  • Monitoring of Minor Children: Çocuk izleme
  • Other Monitoring Purpose:  Diğer

Aralarında pek bir fark yok aslında, mesela ilk seçeneğe basın. Gelen sayfa da CONTİNUE tuşuna basın.

Geldik son rütuşların yapılacağı menüye, bu menüdeki 5 tane işlemi de aktif hale getireceğiz, ama öyle tıklayınca aktif olan şeyler değil bunlar.

İlk önce ilk seçeneğimiz Screen Capture seçeneğini aktifleştirmek için, karşısındaki anahtara tıklayın (bu özellik fark ettirmeden ekran görüntüsü alacak ve bize aktaracak)

Size bir uyarı verecektir, burada 1. kısımdaki Bir daha gösterme seçeneğini onaylayıp, Şimdi Başla tuşuyla bu anahtarı aktifleştirin.

2-) GPS Location hizmetini hemen aktifleştirin (konum tespiti yapmamızı sağlayacak)

3. seçenek olan Device Administrator seçeneğine tıklayın, bu seçenek sayesinde programa, cihazı yönetme yetkisi vereceğiz, bu yetkiyle neler yapılacak neler :).

4-) Notification Service seçeneğini aktifleştirmek için, karşısındaki, anahtara tıklayın, (bu seçenek bildirimleri mesajları bize aktaracak)

Anahtara tıkladıktan sonra gelen Bildirim erişimi menüsünde Secure Service seçeneğini göreceksiniz, onun karşısındaki boş tick alanına tıklayın, bir uyarı verecek, bu uyarıya Tamam deyin, ardından geri gelin.

Son seçeneğimiz olan Accessibility Service seçeneğini aktifleştirmek için anahtar üzerine tıklayın (Bu özellik cihazdaki birçok özelliğe erişebilmemizi sağlayacak) Açılan sayfa da Secure Service (Kapalı) yazan kısıma tıklayın.

Açılan izin sayfasında Kapalı tuşunun karşısındaki anahtarı aktifleştirin, bu sırada size bir uyarı verecektir, yine Tamam `a basın, ve erişme iznini de verin.

Geri geldiğinizde tüm izinler aşağıdaki gibi aktifleşecektir, şimdi ekranı yavaşça aşağı kaydırın.

En altta yer alan CONTİNUE seçeneğine tıklayın

Son olarak karşımıza SpyHuman hesap giriş ekranı gelecek, burada ilk başta kayıt olduğumuz bilgileri gireceğiz. 1. kısıma kayıt olurken kullandığınız cep numarası, 2. kısıma kayıt olurken kullandığınız mail adresi 3. kısıma da kayıt olurken oluşturduğunuz şifreyi girip 4. kısımda LOGİN`e basın ve hesabınıza giriş yapın, bu işlemden sonra ne olacak biliyor musunuz? uygulamamız kendi kendisini yok edecek, menü de vb. gözükmeyecek ama arkada çalışmaya devam edecek, bu saatten sonra cihazı elinizden bırakabilirsiniz, hedef  kişi her kimse, artık bütün mesajları sizde.

Mesajlara nasıl bakacağız?

Mesajları görmek için bu adresten Spyhuman.com hesabınıza giriş yapın, ardından sizi karşılayan panelde, istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz, mesela ben kendi kendimi izledim 🙂 işlemler bu kadar.

Bu panelden Telefon Kayıtları, SMSler, Konum Tespiti, Fotoğraf, Ses Kayıtları (Aramaları Dinleyebilirsiniz), Uygulama Bilgileri, Sosyal Medya aktiviteleri, yazışmalarını, ve Kişi Listesi gibi birinci dereceden özelliklerin yanı sıra onlarca şeye ulaşabilirsiniz, sistem aktif bir şekilde çalışmaktadır, bu konuda yaşadığınız problemleri yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz, android casus yazılım temizleme işlemi: Telefonda Casus Yazılım Nasıl Anlaşılır-Kaldırılır? başlıklı makalemizde anlatıldı.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox