İlgili Yazılar

Xiaomi’den 3 Yeni Ürün Atağı

spot_img

Çin’in önemli teknoloji şirketlerinden Xiaomi, hem Çin’deki payını arttırmak hem de global bir marka haline gelebilmek için, birbiri ardına yeni nesil ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere 2020’nin hemen başında, Xiaomi Mi 10 Pro’yu, teknoloji severlerle buluşturmuştu. Henüz, bu cihazın yankıları devam ederken, 3 farklı ürün gamını daha, teknoloji severlerle buluşturdu. İşte Xiaomi’nin muhteşem 3’lüsü…

Xiaomi, Geriden Gelip Liderliğe mi Geçecek?

Teknoloji arenasına geç girse de, aslında karını ve ürün satış oranını en fazla arttıran firmalardan biri olarak dikkat çekiyor Xiaomi. Özellikle Mi adını verdiği teknoloji ürün gamını, geliştirmeye ve çeşitlendirmeye devam ediyor. İşte bu bağlamda üç akıllı cihazı görücüye çıkardı. Bunlardan ilki Xiaomi Mi AIoT AX3600 Router cihazı. İkincisi ise Mi 65W Quick Charging Cihazı ve son ürün ise bir bluetooth kulaklık olan Xiaomi Mi. Dilerseniz gelin bu ürünlere yakından bakalım!

İlk Ürün Xiaomi Mi AIoT AX3600 Router Cihazı

Yeni nesil Wi-Fi ağı 6 için kolları sıvayan firmalardan biri de Xiaomi oldu. Buna göre, Wi-Fi 6 teknolojisini test eden Xiaomi, Xiaomi Mi AIoT AX3600 Router cihazı ile bu yönde ilk adımı atmış oldu. Cihaz, çoklu portu destekliyor ve çok hızlı veri akışını mümkün hale getiriyor. Günümüzde 5G internet hızının yaklaşık 2 katı hıza kadar da, internet hızını desteklediği bir gerçek. Tam 3 Gigabit hıza sahip olması beklenen bu cihazın Qualcomm işlemci seti ile gelmesi bekleniyor. Cihazın tek seferde 1 Gigabit paylaşım imkanı tanıdığı çoklu cihaz desteğinin de olduğunu ve turbo hızla bunu 3 Gigabite kadar çıkardığı da söyleniyor.

KDV dahil 84 dolarlık Çin satış fiyatına sahip bu cihazın, burada ne kadara satılacağı belli değil.

Xiaomi Mi 65W Quick Şarj Cihazı, Xiaomi’nin İkinci Ürünü

GaN teknolojisi olarak bilinen yapay zeka ağı destekli yeni hızlı şarj aleti de, Xiaomi’nin bu yıl satışa sunmayı planladığı ürünlerden bir tanesi. 65 W güce sahip bu cihaz, sadece 45 dakikada, sıfır olan batarya yüzdenizi, 100’e kadar çıkarabiliyor.

18 Şubat’tan itibaren Çin fiyatı 21 dolar olan bu ürünü satın alabileceksiniz.

Mi Bluetooth Hoparlör de Ürünler Arasında

Xiaomi’nin bir diğer ürünü ise bluetooth destekli hoparlör olacak. Bu cihaz, diğer tüm Mi ürünleri ile senkronize olarak kullanılabilecek Qi uyumlu olarak geliyor. Ortam görüntüleme modunun yanı sıra kablosuz şarj destekli olması da, bu ürünü oldukça avantajlı hale getiriyor. Ürünün Türkiye satış tarihi Nisan’ı bulabilir.

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox