İlgili Yazılar

Xiaomi Durmuyor: Şimdi de Bluetooth Hoparlörü Görücüye Çıkardı

spot_img

Xiaomi, Çin pazarındaki rakiplerinin gözünü artık korkutmaya devam ediyor. Huawei ile birlikte Çin pazarını ele geçiren teknoloji şirketi Xiaomi, bir biri ardına yeni ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 2020’nin trendlerini satışa sunarak, bu alanda “ben de varım” demişti zaten. Ancak, Xiaomi hiç de duracak gibi görünmüyor. Çünkü şimdi de Bluetooth hoparlör ile rakiplerine göz dağı vermeye hazırlanıyor. Xiaomi IPX5 modelini teknoloji severler ile buluşturan şirket, ürünün su dirençli özelliği ile geldiğini duyurdu.

Hafif ve Kompakt Gövdesi İle Dikkat Çekiyor

Mi Outdoor hoparlör, hafif ve kompakt gövdesi ile dikkat çekiyor. Bluetooth 5.0 destekli olarak gelecek olan cihaz, hem iOS hem de Android işletim destekli cihazlarla uyumlu olarak çalışıyor. Hoparlörü dilediğiniz platform üzerinden senkronize yapabilir ve uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Frekans tepkisi 20 ile 20 KHz arasında değişen hoparlör, aynı zamanda 2.000 mAh pil gücü ile geliyor. Bu da yaklaşık 20 saatlik, hiç kapatmadan sürekli olarak müzik çalınmasını sağlıyor.  AUX bağlantısının sağlanması ve şarj yapılması adına, mikro USB bağlantısı da mevcut. Diğer Bluetooth hoparlörün aksine, bu cihazdaki bağlantı noktaları, gizli bir bölmede yer alıyor ve görüntü olarak harika bir seçenek sunuyor.

Mi.com’da Satışa Sunuldu!

Cihaz henüz Uzak Asya pazarının dışına doğrudan satılmıyor. Bu yüzden, Çin ve Hindistan’a yolunuz düşerse alabilir veya Mi.com’dan sipariş verebilirsiniz. Veya Mart ayını beklemek zorundasınız. Ürün su direnci ile geliyor ve yaklaşık 50 metreye kadar da %0’a kadar geçirgenlik sağlıyor. Hoparlör, kullanışlı bir taşıma ipiyle sunuluyor. Bu da daha güvenli bir kullanım imkanı sunmakla kalmıyor, görünüm olarak da harika bir seçenek sunuyor.

Sevdiğiniz ses asistanlarını da kullanabileceğiniz bu cihaz, ultra yüksek ses frekanslarını rahatlıkla devreye sokmanıza imkan sağlıyor. Yüksek hassasiyet ve yüksek sinyal gücü/gürültü oranı en yüksek Bluetooth hoparlör olarak dikkat çeken bu cihaz, gürültülü sesleri, otomatik olarak algılayarak bunu düzeltiyor. Stereo destekli cihaz, dilediğiniz diğer güncel ses formatlarını destekliyor. Doğal ve net ses düzeyleri için ideal bir cihaz görünümü veriyor. Bakalım ülkemize geldiğinde ki tepki ne düzeyde olacak!

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox