İlgili Yazılar

Telefondan Netflix Üyelik İptal Etme Nasıl Yapılır?

Netflix üyeliğinizi yalnızca birkaç dakika içerisinde telefonunuzdan iptal edebileceğinizi biliyor muydunuz?

spot_img

Telefondan Netflix üyeliğini iptal etmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Rehberimizi okumaya devam ederek sizler de hareket halindeyken Netflix üyeliğini telefondan iptal etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Malum olduğu üzere Netflix ücretli bir dizi ve film izleme platformu. Siteye kayıt için temel üyelik fiyatı 17,99 TL’den başlıyor. Standart paketin ücreti 29,99 TL iken en üst paket olan Özel’de bu rakam 41,99 TL’ye kadar yükseliyor. Üstelik bu rakamları her ay ödemeniz gerekiyor, aksi takdirde üyeliğiniz sonlanıyor ve ödeme yapana kadar içeriklerden faydalanamıyorsunuz.

Fiyatlar yüksek olduğu için çoğu kullanıcı 3 veya 4 kişilik gruplardan birine dahil olma ve ücreti bölüşme yoluna gidiyor. Ki bu yöntem gayet mantıklı. Ancak bir şekilde kurulan bu gruplar dağıldıktan sonra telefon üzerinden Netflix üyeliğini iptal etmek gerekebiliyor. Aksi takdirde siz iptal edene kadar her ay üyeliğiniz otomatik yenilenmeye devam eder.

Neyse ki Netflix üyeliğini iptal etmek için ille de uygulamayı yüklemenize gerek yok. E-posta ve şifre ile telefonunuzun tarayıcısı üzerinden Netflix’i iptal etmek gayet mümkün.

Hazırsanız bunu nasıl yapabileceğinizden bahsedelim.

Telefondan Netflix üyeliği nasıl iptal edilir?

  • Daha önce de kısaca temas ettiğimiz üzere yapmanız gereken ilk iş tarayıcıyı açmak ve netflix.com adresini ziyaret etmek olmalı.
  • Sonrasında e-posta ve şifrenizi yazıp oturum açmanız gerekiyor.
  • Akabinde https://www.netflix.com/cancelplan adresine giriş yapabilirsiniz. Ek olarak Hesap > Üyeliği İptal Et butonuna basmak da bir seçenektir.

Gördüğünüz üzere basit birkaç işlemin ardından, uygulamaya girmeksizin Netflix üyeliğini silmek mümkün. Zaten uygulamayı yükleyip “Hesap” butonuna bastığınızda da tarayıcı açılacağı için mağazadan Netflix’i indirmenin pek bir manası yok. En azından üyelik iptali için.

2021 yılında görücüye çıkan en iyi Netflix dizilerini izlemek istiyorsanız sizi şöyle alalım.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.