İlgili Yazılar

Telefona Gelen Sesli Mesajları Dinleme

Telefonunuza sesli mesaj bırakan kişilerin neler söylediğini merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu yazıda tüm operatörler için sesli mesaj dinleme numaralarına ulaşacaksınız.

spot_img

Sesli mesajları dinleme özelliği ülkemizde faaliyet gösteren tüm operatörler tarafından müşterilerin kullanımına sunulmuş durumda. Ancak ne yazık ki çoğu hat sahibi telefona gelen sesli mesajı dinlemeyi nasıl yapacağını bilmiyor. Şayet siz de gönderilen sesli mesajları dinlemeyi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu rehberi okumaya devam edin!

Sesli mesajları nasıl dinleyebilirim?

Bunun için kullandığınız operatörün sesli mesajları dinlemenizi sağlayan numarasını aramanız gerekiyor. Haliyle bu da operatörlere göre değişiklik gösteriyor. Yani tek, ortak bir numara söz konusu değil.

Türk Telekom sesli mesaj dinleme numarası

Eğer kullandığınız hat Türk Telekom’a aitse telefonunuzu açıp arama ekranından 999’u tuşlamanız yeterli olacaktır. İşin güzel tarafı bunun için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Turkcell sesli mesaj dinleme numarası

Ülkemizin en çok tercih edilen iletişim operatörlerinden Turkcell’in müşterisiyseniz, tarafınıza gönderilen sesli mesajı dinlemek için 7532 numarasını ücretsiz arayabilirsiniz. Telefonunuz kapalıyken size mesaj gönderilebilmesini istiyorsanız öncesinde bu özelliği aktif hale getirmeniz gerekiyor tabii.

Vodafone sesli mesaj dinleme numarası

Tüm operatörler gibi Vodafone müşterileri de ücretsiz sesli mesaj dinleme imkânından faydalanabiliyor. Bunun için yapılması gereken tek şey 7542 numarasını aramak, o kadar.

Bimcell sesli mesaj dinleme numarası

Turk Telekom altyapısını kullanıyor olmasına rağmen Bimcell sesli mesaj dinlemek isteyenlerin farklı bir numarayı aramaları gerekiyor. Bu numara ise 888 olarak belirtilmiş.

PTTCell sesli mesajları dinleme numarası

Düne kadar PTTCell hat sahiplerine gönderilen sesli mesajı dinlemek dakika üzerinden ücrete tabi idi. Ancak yapılan son güncelleme ile tepki çeken bu karardan geri adım atıldı. Bundan böyle 888’i arayan PTTCell müşterileri ücretsiz olarak sesli mesaj dinleme hizmetinden faydalanabiliyorlar.

Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom için PUK kodunu öğrenme yöntemlerine bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox