İlgili Yazılar

TCybers, Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da!

spot_img

TCybers, Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da yerini aldı. Bundle’ın yeni versiyonu olan “2.5” kısa süre önce Google Play ve iOS’da kullanıcılara sunuldu. Önceki sürümlere kıyasla kullanıcılara daha çok hitap edebilmek için yeni bir arayüz tercih eden Bundle, kullanım kolaylığı açısından %70’lik bir ilerleme kaydetti.

Tamamen Türklerden oluşan bir yazılım ekibinin ürettiği Bundle; bugün Dünya üzerinde hemen hemen her ülkeden 13.000’den fazla yayıncıyla yayın hayatına devam ediyor. Bundle’ın çalışma mantığı ise; kaliteli içerik üreten sitelerin yayınlarının kullanıcılara toplu bir şekilde ulaştırılması.

TCybers-Türkiyenin-En-Sevilen-Haber-Uygulaması-Bundleda--1024x875

Uygulamayı indiren kullanıcılara; önemli haberleri, son dakika gelişmelerini, uyarıları ve güncel durumla ilgili bilgilendirmeleri “anlık bildirim – push” yöntemiyle sunan Bundle; kullanıcılara istediği gibi yayın akışı oluşturmasını da sağlıyor.

Nasıl ki Instagram, Facebook ve diğer çeşitli sosyal medya uygulamalarında kullanıcı istediği kişiyi takip ediyor, istediği kişiyi takipten çıkarıyorsa; Bundle’da bu şekilde kullanıcının istediği yayıncıyı takip edip, istediğini takip etmemesini sağlıyor. Her kullanıcının takip ettiği yayıncılara göre de özel bir yayın akışı oluşturuyor.

TCybers-Türkiyenin-En-Sevilen-Haber-Uygulaması-Bundleda-1-1-1024x881

Ekonomiden spora, magazinden eğlenceye, köşe yazarlarından gündeme kadar akla gelebilecek her türlü konuda habere erişim sağlayabileceğiniz Bundle’da yer alan kategori sayısı güncel olarak 22. Türkiye’de hemen hemen istediğiniz tüm haber sitelerini ve bu anlamda kaliteli hizmet veren diğer siteleri Bundle uygulamasında bulabilirsiniz.

Sadece Türkiye’de değil, sınır dışında da hizmet veren bu uygulama başta Almanya olmak üzere ABD, İngiltere ve Fransa’da oldukça yüksek kullanıcı sayısını yakalamış durumda. Yenilenen tasarımıyla birlikte kullanıcı dostu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bundle’ın bu güncellemeden sonra puanında büyük bir yükseliş meydana geldi. 5 üzerinden 4,6 puana sahip olması; bu alanda onu rakipsiz kılan en önemli özelliği oldu.

TCybers-Türkiyenin-En-Sevilen-Haber-Uygulaması-Bundleda-1-2-1024x881

Google Play Store’un seçtiği “en iyiler” arasında haber sistemiyle yerini almayı başaran Bundle; “En iyi haber uygulaması” olduğunu Google Play’e tescilletti. App Store’da ise Editörün tercihi olmayı başardı.

TCybers’ı sosyal medya hesaplarımızın yanı sıra Bundle üzerinden takip edebilirsiniz. Uygulamayı indirip, telefonunuza yükledikten sonra arama bölümüne “TCybers” yazarak bizlere tek tıkla ulaşım sağlama imkanına sahipsiniz. Bizi takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı buradan indirebilirsiniz…

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox