İlgili Yazılar

Steam’de O Oyunlar Ücretsiz Oldu: Evde Sıkılanlara Muhteşem Haber!

Steam'de, koronavirüs sebebiyle karantina altında kalınan şu günlerde 3 oyun ücretsiz oldu.

spot_img

Koronavirüsten dolayı, Dünya genelinde zorunlu durumlar harici milyarlarca insan dışarı çıkmıyor. Evde uzun süre kalma sebebiyle sıkılanlar için güzel haber Steam’den geldi. Toplam değeri 78 TL olan 3 oyun bugün ücretsiz oldu. Fırsat kaçmadan, hemen indirmelisiniz.

Oyun sektörünün devi Steam, her ay ve özel günlerde birçok kampanya yaparak kullanıcılarına küçük jestler yapıyor. Bugün, koronavirüs sebebiyle dışarı çıkamayan oyunseverleri düşünerek yeni bir karar alan Steam, bünyesinde bulundurduğu toplam değeri 78 TL olan 3 oyunu tamamen ücretsiz yaptı.

Steam tarafından alınan kararla ücretsiz yapılan ve şuanda indirilebilir olan 3 oyun ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Tomb Raider
  • Deiland
  • Drawful 2

Tom Raider

2013 yılında oyun piyasasına çıkarılan Tomb Raider, normal zamanda 35 TL karşılığında satılıyordu. Bugünden itibaren ücretsiz indirme süreci başladı. Söz konusu oyunun kısa süre içerisinde tekrardan ücretli satılacağı bilindiği için; indirmek için acele etmelisiniz. Bir hikaye oyunu olan Tom Raider, özellikle Twitch yayıncıları tarafından bir dönem oldukça tercih edilen bir oyundu.

Drawful 2

Drawful 2, online oyunlar arasında yer alan ve eğlence seviyesi oldukça yüksek olan bir oyun. Normal fiyatı 18 TL olan bu oyun sessiz sinemanın oyuna dönüşmüş biçimi gibi. Bir kişi herhangi bir şey çiziyor, diğer kişiler ise bu çizilen şeyin ne olduğunu tahmin ediyor. Oyun sadece bilgisayarda değil; aynı zamanda telefon ve tablette de oynanabiliyor.

Deiland

Deiland da, ücretsiz olan 3.oyun olarak dikkat çekiyor. Normalde 25 TL ücretle satılan bu oyun; RPG türü oyunlar arasında en basitlerden biri. Kolay oynanıyor oluşu bağımlılık yaparken, tarımdan inşaata, köy inşasından şehir inşasına kadar oldukça geniş yelpazede işlem yapılabilmesi sık tercih edilmesini sağlıyor.

Ücretsiz Oyunlar Nasıl İndirilir?

Steam’de ücretsiz yapılan söz konusu oyunları indirebilmeniz için ilk ihtiyacınız olan şey bir Steam hesabı. Eğer hesabınız varsa; hesaba giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

  • Arama yerine ücretsiz olan Tomb Raider, Drawful 2 veya Deiland’ın ismini yazın.
  • Ardından gelen mağaza ekranıdna söz konusu oyunun sayfasına giriş yapın.
  • Yeşil dikdörtgen içerisinde siyah renkte indirme ibaresi bulunacaktır. Burayı kullanarak istediğiniz 3 ücretsiz oyunu da indirebilirsiniz.

2 YORUMLAR

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox