La Casa de Papel 4.Sezon Başlıyor: Yeni Fragman Yayınlandı!

Netflix dizileri arasında en popüler dizi olma özelliği taşıyan La Casa de Papel, yayınlanmaya başladığı günden itibaren Dünya’nın gündeminden düşmüyor.

Netflix, Merakla beklenen La Casa de Papel 4.sezon yeni fragmanını yayınlayarak, yüzmilyonlarca hayranı bulunan diziyle ilgili muhteşem bir yenilikle geldi.

La Casa de Papel dizisinin yayınlanan 1. ve 2.sezonu; Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 30’dan fazla ülkede en çok izlenen Netflix dizisi oldu. Buna Türkiye’de dahil.

Dizinin 2.sezonu sonrasında Twitter ve diğer çok sayıdaki sosyal medya uygulamasında dizi hayranları 3.sezonun çekilmesi için dizi yapımcılarını talep yağmuruna tuttu.

Dizi yapımcıları, gelen bu talepler üzerine 3.sezon çekimlerine başlayarak bomba gibi bir geri dönüş yaptı. 3.sezonun tamamlanmasıyla birlikte; bu kez de 4.sezon için harekete geçtiği bilinen La Casa de Papel yapımcılarından milyonların beklediği haber geldi.

La Casa de Papel, 3 Nisan’da 4.sezonuyla Netflix’te.

La Casa de Papel 4. Sezon Fragmanı

Diziyle ilgili Netflix tarafından paylaşılan resmi istatistiklere göre; söz konusu dizinin 3.sezonu; sadece İngilizce konuşulmayan ülkelerde, yani nüfus bakımından düşük ülkelerde tam 44.000.000 kez izlendi.

Dünya verileriyle ilgili bilgi verilmese de; 200.000.000’dan fazla izlenim elde ettiği tahmin ediliyor. Büyük ilgiyle karşılaşan ve Netlix’i izleyici yağmuruna tutan La Casa de Papel’in 3.sezonunun devamı niteliğinde olan 4.sezon; Resmi Netflix hesaplarından açıklanan bilgilere göre 4 Nisan 2020 tarihinde yayına girecek.

Dizinin yayınlanacak olan yeni sezonunda oynayan karakterlerde herhangi bir eksilme bulunmuyor. Geçtiğimiz sezon öldüğü zannedilen Berlin karakteri de; diziye devam edecek.

Yayınlanan fragmana bakıldığında Profesör, Denver, Tokyo, Rio, Raquel Murillo ve Estocolmo oldukça heyecanlı anlar yaşatacak gibi duruyor.

Profesör’ün kontrolünü tamamıyla elden kaybedecek olduğu; bunun yanı sıra Raquel’in de eski hayatına dönmek için bir şans elde edeceği yeni sezon için son birkaç gün kaldı.

Recent Articles

Honor 30 Pro ile ilgili son detay bugün paylaşıldı! 7 gün sonra…

Honor 30 Pro ile ilgili detaylar, çıkış tarihine 15 gün kaldığı günden itibaren büyük bir hızla teknoloji gündemini sallamaya başlamıştı. Son detay...

1 aydır kalkamıyor! Gözlem uydusu için yeni karar…

GISAT-1 yeryüzü gözlem uydusunun lansmanı tekrar ertelendi. Böylelikle 1 ayda 2 kez ertelenmiş oldu. PTI tarafından paylaşılan habere göre, koronavirüs kilitlenmesinden dolayı...

Apple yeniden harekete geçti! Haziran ayında geliyor…

Paylaşılan yeni bir iddiaya göre, ABD merkezli olan teknoloji devi Apple, AirPods Max kulaklığının tanıtımını Haziran ayında İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan WWDC...

Ne Dinleyeceği Konusunda Kararsız Kalanlara Spotify’dan Mükemmel Özellik!

Dünya üzerindeki en popüler müzik akış uygulaması olan Spotifty, son zamanlarda kullanıcı deneyimine oldukça önem vererek; köklü değişiklikler altına imza atmıştı. Bu...

Oppo Reno Ace 2 5G Piyasayı Sallamaya Geliyor! Son 11 Gün Kaldı…

Oppo Reno Ace 2 ile ilgili bir süredir ardı ardına sızıntılar ortaya çıkıyor. Önce tasarımı, sonra da donanım özellikleri sızdırılan Oppe Reno...

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox