İlgili Yazılar

Netflix’ten yeni haber, gerçeklikte zirveyi yaşatacak!

Netflix, Mayıs ayına kısa süre kalmasıyla birlikte müjdelerini ardı ardına sıraladı.

spot_img

Netflix platformunda en gerçekçi yapım olan ve yayınlandığı ilk günden bugüne kadar hakkında tek bir kötü iddia ortaya atılmayan Restaurants on the Edge’nin yeni sezonu 2020 yılı Mayıs ayında tüm Netflix kullanıcıları tarafından izlenebilecek.

Belgesel tadında bir dizi olan Restaurants on the Edge’da üç endüstri uzmanı Dünya’yı karış karış geziyor ve farklı bölgelerde hizmet veren restoranlara çok özel dokunuşlar yapıyor. Bu sayede hem restoran sahibine faydalı bir iş, hem de izleyenlere heyecanlı anlar yaşatıyorlar.

Dizi tam anlamıyla Netflix Originals ürünü değil. İlk olarak, docu serilerini ve gerçeklik şovlarının tamamını yayınlayan Cottage Life’da yayın hayatına başladı ve sonrasında Netflix platformunda görüldü.

Dizinin ilk sezonu, 2020 yılı Şubat ayında 6 bölümüyle birlikte tüm Dünya’nın gösterimine sunuldu. Gösterilen talebin çok yüksek olması sebebiyle Mayıs ayında 2.sezonunun yayına gireceği bildirildi.

Restaurants on the Edge 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Gerçeklik anlamında Netflix platformunun en çok övgü alan yapımlarından olan Restaurants on the Edge 8 Mayıs 2020 tarihinde Netflix üzerinden yine 6 bölümüyle birlikte izlenebilecek. Bu bölümler, Kanada hariç diğer tüm ülkelerden eş zamanlı olarak yayınlanacak. Kanada’da yayınlanıp yayınlanmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Mayıs ayında yayınlanacak diziler açıklandı

Netflix tarafından dün yapılan duyuruyla birlikte Mayıs ayında yayınlanacak olan diziler ve filmler açıklanmıştı. Bu yapımlardan ilki Rust Valley Restorers olurken; diğer yapımlar ise sırasıyla aşağıda sıralandığı gibi:

  • Too Hot Too Handle 1. Sezon
  • Medici 3. Sezon
  • The Half Of It
  • Rust Valley Restorers
  • Restaurants on the Edge

Dizilerin tamamı, 10 Mayıs 2020 tarihine kadar yayınlanmış olacak. Aynı zamanda bu dizilerin haricinde birçok dizinin de yeni sezonunun yayınlanmayacağı açıklanmıştı. Sizler için hangi dizilerin yayınlanmayacağını listeledik. Aşağıda yer alan bağlantıyı tıklayarak listemize göz atabilirsiniz.

>> Netflix’e korona darbesi! Çekimlerde son…

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox