İlgili Yazılar

Mayıs ayı: Netflix ayı, dev yapım tekrar geliyor!

Önceki sezonu milyonlarca kişi tarafından izlenen Rust Valley Restorers dizisinin 2.sezonu 1 aydan daha kısa süre sonra izlenebilecek.

spot_img

Netflix’in en sevilen gerçekçilik dizileri arasında yer alan Rust Valley Restorers, 2.sezonuyla izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Rust Valley Restorers’ın 2.sezonu, 8 Mayıs 2020 tarihinde Netflix platformu üzerinden izlenebilecek.

The Netflix Original serisi olan ve özellikle Kanadalılar tarafından oldukça sevilen Rust Valley Restorers, birbirinden yaratıcı ve eğlenceli bölümleriyle birlikte 8 Mayıs’ta izleyenleri bekliyor olacak.

23 Ağustos 2019 tarihinde ilk sezonu yayınlanan söz konusu dizi, Dünya’nın dört bir yanında bulunan araba hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Daha önceden yapılan ama ekip tarafından yapılıyormuş gibi gösterilen arabalarda kendini açık eden birçok tutarsızlık olduğunu iddia eden araba hayranları, söz konusu dizinin tamamen kurmaca olduğunu belirtseler de; dizinin her bölümü milyonlarca kişi tarafından izlendi.

İlk sezonda restorasyonu yapılan arabalar 1930 modelden 1960 modele kadar Mustang, Dodges, Lincolns ve Chevy’s gibi araçlar olarak kendini göstermişti.

Rust Valley Restorers ne zaman yayınlanacak?

21 Kasım 2019 tarihinden itibaren Kanada’da bulunan tüm kanallarda yayınlanan Rust Valley Restorers’in Netflix platformunda hazır hale gelmesine 1 aydan daha kısa bir süre kaldı.

Yeni projeler ve ekibin atölyede yaşadığı birçok dramatik olayın sahnelendiği dizi; arabaları düzeltip ardından ise kar amacıyla satmak için çalışan ekibin, çok zor araçları ele almasını izleyenlere sunuyor. İkinci sezonda da, birinci sezonda bulunan Mike, Avery Shoaf ve Connor Hall’den oluşan ekip kendini gösteriyor.

Rust Valley Restorers dizisinin 2.sezonu 8 Mayıs 2020 tarihinde Netflix platformu üzerinden izlenebilecek. Netflix bu dizinin yanında aynı zamanda bir de Dead to Me’nin 2.sezonunu da sıraya ekleyecek.

Rust Valley Restorers dizisinin konusu ne?

Rust Valley Restorers dizisini bilmeyen kişiler; dizinin hangi konuları ele aldığını ve nasıl bir temaya göre çekildiğini merak ediyor. Rust Valley Restorers, 3 kişilik araba meraklısı ekibin tamamen hurda olmuş eski araçları bulup, ardından restorasyon çalışmalarını tamamlayıp yeni araba haline getirmelerini konu alıyor. Ekip, söz konusu araçları uygun fiyatlarla satın aldıktan sonra gerekli eklemeleri ve düzeltmeleri yapıp karlı bir şekilde satmaya çalışıyor. Her bölümde farklı bir arabayı ele alan ekiple ilgili araba hayranları tarafından çok sayıda tepki mesajı yayınlanıyor. Ekibin, bu araçları kendileri yapmadığı ve direkt olarak farklı araçları getirip “yaptık” diye gösterdikleri iddia ediliyor.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox