İlgili Yazılar

Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme

Instagram profilinize birden fazla link mi eklemek istiyorsunuz? Sorun değil, çünkü bunu yapmak çok basit!

spot_img

Instagram profiline birden fazla link ekleme yöntemi sayesinde takipçilerinizin tek bir adres üzerinden YouTube kanalınıza, Twitter profilinize ve kişisel web sitenize ulaşabilmesini sağlayabilmek mümkün.

Üstelik seçenekleriniz yalnızca bu sitelerle sınırlı da değil. Aklınıza gelebilecek tüm linkleri tek bir adreste bir araya getirebilirsiniz.

Instagram profiline birden fazla link nasıl eklenir?

Aslında Instagram profiline birden fazla link eklemek teknik olarak mümkün değil. Çünkü biyografinizi düzenlemek için uygulamanın ilgini menüsünü açtığınızda tek bir URL girme alanı olduğunu fark edeceksiniz.

Yapmanız gereken yine buraya tek bi adres girmek, ancak açılan sitede birden fazla adresi listelemek olmalı. Bunun için eğer kendi web siteniz varsa özel bir sayfa oluşturabilmeniz mümkün. Fakat yoksa Linktree kullanmanız şart.

Linktree ile profilinize istediğiniz kadar link ekleyebilirsiniz

Kullanması tamamen ücretsiz olan Linktree’ye e-posta adresinizle kayıt olabilirsiniz. Sonrasında hangi adresleri Instagram profilinize koymak istiyorsanız, onları girmeniz gerekiyor. Ardından Linktree size özel bir adres oluşturuyor ve bunu profilinize yerleştirebiliyorsunuz.

Mesela linktr.ee/tcybersnet gibi bir URL’niz oluyor. Bu adresi Instagram başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü sosyal mecrada kullanabilmek sizin elinizde.

Piyasada başka lternatifler de mevcut

Eğer bir şekilde Linktree sitesini kullanmak istemiyorsanız alternatif olarak aynı işi gören ContactInBio, Campsite, Swipop ve TapBio gibi sitelere de göz atabilirsiniz.

Bahsettiğimiz tüm bu sitelerin en büyük ortak özelliği, ücretsiz olmaları. Tabii bazılarında arka planı değiştirmek veya ziyaretçilerin verdiğiniz hangi bağlantıları tıkladığının analizini yapmak istiyorsanız ücret ödemeniz gerekebilir.

Fakat temel anlamda Instagram biyografisine birden fazla link eklemek istiyorsanız Linktree işinizi çok rahat görecektir.

Bu arada eğer Instagram hesabınızı takip etmeyen veya sonradan takibi bırakan profilleri tespit etmek istiyorsanız sizi şöyle alalım.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox