ListeSanal Dünya Haberler

En İyi Android Telefonlar

en-iyi-android-telefonlar

HTC U11

Htc andorid telefonlar arasında hızlı bir işletim sistemi ve mükemmel kameraya sahip olan cihazlar arasındadır. Fakat htc’nin  gözden kaçırdığı iki nokta vardır. Kullanıcıyı rahatsız eden bu iki noktalar ise, standart kulaklık girişi ve ekran sınırlarıdır.
en-iyi-android-telefonlar

LG G6

Lg android cihazı su geçirmezlik ve Premium tasarımı ile kullanıcılara çok daha farklı bir deneyim sunmaktadır. Fotoğraf çekme özelliğini çift kamera ile daha da kaliteli bir hale getirir. Bu özelliklerin yanı sıra uzun ekranı kullanıcılarına harika bir deneyim yaşatır.
G6 nın snapdragon 821 de kalmış olması rakiplerinin gerisinde kalmasını sağlar.  g6 telefonlarda Snapdragon 835 bulmadığı için samsung galaxy s8 modelinin gerisinde kalmaktadır. Fakat snapdragon 821 de g6 kullanıcılarına güzel bir deneyim sunar.
en-iyi-android-telefonlar

Essential Phone

Essential phone seramik arka tarafı ve titanyum yan kaplamalarıyla ultra Premium malzemelerden yapılmış bir kasaya sahiptir. Görüntüleme sistemi ise neredeyse bütün ekranı kaplayacak şekilde bir kenardan diğer kenara kadardır.  Hızlı işlemcisi ve yüksek çözünürlüğü ile kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunar. Üstelik 360 derece görüntü oluşturma özelliği ve wireless ile şarj etme imkanıyla diğer cihazlardan farkını ortaya çıkarır.
en-iyi-android-telefonlar

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus

Galaxy s8 ve s8 plus  android cihazlar arasında şüphesiz en iyi dış görünüme sahip cihazlardır. İphone ile kıyaslandığında daha şık bir görünüme sahip olduğuda söylenebilir. Su geçirmez özelliği ve geniş ekranı sayesinde kullanıcılara güzel bir deneyim sunar.
en-iyi-android-telefonlar
Üstelik Apple pay ya da android pay yerine samsung pay aracılığı ile ödeme imkanı da sağlamasının yanı sıra, en iyi kameralardan birine sahiptir.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Güçlü Bir Şifre Nasıl Oluşturulur?
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.