İlgili Yazılar

Clubhouse’a Twitter Profili Eklemek ve Kaldırmak

Clubhouse'a Twitter profil linkinizi ekleyerek dinleyicilerinizin popüler sosyal medya ağında da sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz.

spot_img

Clubhouse’a Twitter profili ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Ama öncelikle Clubhouse’un ne işe yaradığından kısaca bahsetmekte fayda var. Henüz çiçeği burnunda bir uygulama olduğu için ismini ilk kez duyanlar olabilir.

Evet, şu sıralar iPhone kullanıcılarının elinden düşmeyen Clubhouse uygulaması insanların ilgi alanları üzerine otorite olan isimlerin konuşmalarını dinleyebilmelerini sağlıyor.

Kurulan odalara ücretsiz olarak isteyen herhangi biri katılabiliyor. Şuan için iOS haricinde bir Android veya web uygulaması mevcut olmadığı için sadece iPhone’u olanlar Clubhouse odalarına katılabiliyor.

Kurulan bu odalarda ise aklınıza gelebilecek hemen her türden konu konuşuluyor. Sanat, tasarım, teknoloji ve ilişkiler başta olmak üzere ilgi alanınız üzerine kurulan odalara arama kutucuğu üzerinden ulaşabiliyorsunuz. El kaldırıp moderatörlerden söz hakkı isteyebiliyor, kendi fikrinizi diğer katılımcılarla paylaşabiliyorsunuz.

Bu yönleriyle Clubhouse’un hayli yenilikçi olduğunu ve pandemi döneminde konuşacak kimse arayan insanlara ilaç gibi geldiğini söyleyebiliriz.

Clubhouse’a Twitter profil linki nasıl eklenir?

Twitter linkinizi eklediğinizde Clubhouse’daki takipçileriniz sizin yazılı ve görsel paylaşımlarınızı da takip edebilirler. Kitlenizi büyütmek için Clubhouse’a Twitter profil linki eklemenin çok önemli olduğunu belirtmekte fayda var.

Evet, gelelim Clubhouse profiline Twitter linki eklemeyi nasıl yapacağınıza.

  • Öncelikle yapmanız gereken şey Clubhouse uygulamasını açmak ve profil sayfanızı yüklemek.
  • Sayfanın en altında “Twitter ekle” ibaresini ve Twitter’ın meşhur mavi kuş şeklindeki logosunu göreceksiniz. Ona basın.
  • Bu aşamada Clubhouse, Twitter hesabınıza erişim izni isteyecektir. İlgili izinleri oturum açarak verin. Hepsi bu kadar!

Clubhouse Twitter profilini kaldırmak istiyorsanız da aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

  • Clubhouse’un “Ayarlar ve Gizlilik” menüsünü açın.
  • Hesap > Uygulama ve oturumlar bölümüne gelin.
  • “Disconnect Twitter” yazan butona dokunun. Böylece Twitter profilini Clubhouse’dan kaldırma işlemini tamamlamış olacaksınız.

“Clubhouse moderatörü ne iş yapar?” başlıklı yazımızı okumanızı da tavsiye ederiz bu arada.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox