İlgili Yazılar

Call of Duty: Mobile Season 3 İçin Harika Güncellemeler Geliyor

spot_img

Dünya’nın en çok takip edilen mobil oyunlarından Call of Duty için, takipçilerini heyecanlandıracak gelişmeler yaşanıyor. Diğer tüm platformlarda olduğu gibi mobil platformlarda da Tencent’in aksiyon, tek kişilik silah türü bu oyunu, yeni güncellemeler için kolları sıvadı. Sıralamalı mod ile birlikte çok oyunculu mod ile gelen bu yeni güncellemede, 20v20 modu harika bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak.

Battle Royale Özelliği Arttırılacak

Artık oyunda zaman sınırlı olarak 20v20 modunun da gelmesi ile birlikte, Battele Royale tarzında çok daha heyecanlı bir oyun oynayabileceksiniz. Battle Pass Sezon 3 güncellemesi olarak duyurulan bu yeni güncellemenin, önümüzdeki aylarda sunulması bekleniyor. Yeni Neon teknoloji silahların da bu yeni güncelleme ile özel efektlere de sahip olarak gelmesi bekleniyor.

Rapid Fire Zaman Sınırlı Modu Geliyor

Rapid Fire zaman sınırlı mod, daha kısa sürede bölüm atlamanızı ve full cephane toplamanızı sağlayan bir mod. Oyunda Black Ops 3 ve Yellow Snakes Cramo gibi oyunlardan esinlenen cephane ve yeni silahları görebileceğiz. Savaş arenası ve hareket kabiliyeti de bir hayli yükseltilmiş durumda.

Yeni Haritalar Eklenecek

Aralarında Scrapyard ve Cage gibi yeni haritaların da olduğu bazı yeni haritaların, bu yeni güncelleme ile sunulması bekleniyor. Aynı zamanda yeni haritalara ek olarak merdivenlere tırmanmaktan tutun da silahların ateşleme stabilitelerine değin birçok noktada da iyileştirmeler ve görsel profesyonellikler bizleri bekliyor olacak.

Yeni güncellemeler ile birlikte son olarak TDM’nin de seviye 3’ten itibaren açılacağını öğreniyoruz. Gelişmeler netleştikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox