İlgili Yazılar

Akıllı Telefonlar İçin Mini Vantilatör

spot_img

Akıllı telefonlar için mini vantilatör – Günümüzde herşey, yanımızdan hiç ayırmadığımız akıllı telefonlar için uyarlanmaya çalışılıyor, Bu yazımızda gittiğiniz her yere götürebileceğiniz ve çalıştırmak için bir elektrik prizi aramayacağınız ufak bir aksesuar olan mini vantilatörden bahsetmek istiyorum.

Akıllı telefonlar için mini vantilatör

Bu mini vantilatör, küçük boyutu nedeniyle kolaylıkla taşınabilme imkanı sağlar. Telefonumuzun şarj girişine taktığımız zaman çalışmaya başlayacaktır. Kullanımı ve taşıması gayet basittir. Sıcak hava konusunda biraz hassas iseniz bu minik canavarı kullanmanızı tavsiye ederim.

Otobüste seyahat ederken, Durakta beklerken veya Postane de sıra beklerken, sizi serinletme görevini layıkıyla yerine getireceğinden gayet eminim. Dikkat edilmesi gereken bir konuda eğer almak isteyenler olursa lütfen şarj girişine uyumlu alınız.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.