İlgili Yazılar

Youtube Reklamsız Nasıl Kullanılır?

spot_img

Google’ın video izleme programı olan YouTube 2020 itibariyle artık reklam seviyesini kullanıcıları boğacak kadar arttırmış durumda. Ana sayfanın her yerine sıkıştırılmış reklamlar, anlaşmalı kanalların görselleri ve video girişlerinde ki reklam süreleri 5 yerine çift video göstererek 10 saniye olması gibi bir sürü olumsuzluklar. Hâl böyle olunca da ister istemez reklamsız YouTube arayışına giriyoruz.

Biz de yaramıza merhem niteliğinde bi YouTube’dan bahsedelim YouTube Vanced. İçerisinde sıkıcı reklamlardan eser dahi olmayan, bir sürü özelleştirme imkanı sunan ve kullanış bakımından orjinalinden farksız bir YouTube.

Aynı zamanda arka planda video izleyip müzik dinleyebilirsiniz.

reklamsız-youtube-1

Kuruluma geçelim ve sizler de bu reklamsız YouTube`un keyfini çıkarın.

1) Oldukça anlaşılır ve sade bir arayüzü olan Vanced YouTube resmi sitesine giriyoruz.

2) Download Vanced ve MicroG yazısına tıklayarak 2 tane apk indiriyoruz.

3) MicroG APK’sını kuruyoruz.

4) Play Store’dan ya da marketimizden Split APKs Installer (SAI) uygulamasını indiriyoruz. Bu uygulama Vanced YouTube uygulamasını kurmamız için gerekli programdır.

5) Split APKs uygulamasını açıp APKs yükle seçeneğine tıklayıp, indirdiğimiz Vanced YouTube’u seçiyoruz, biraz bekliyoruz, cihaza kurulumu yapacaktır.

reklamsız-youtube-2

İşlemlerimizin hepsi bu kadar! Reklamsız YouTube’un keyfini sizler de çıkarabilirsiniz.

Ayarlar kısmından Vanced Ayarlarını kurcalamayı ihmal etmeyin, kullanımınızı sadeleştirip rahatlatacak belli başlı özellikler mevcut.

reklamsız-youtube-3

İndirdiğimiz MicroG ne işe yarıyor? diye soracak olursanız, onun işi Google Play Hizmetler gibi çalışıyor olmasıdır. Google’ın Çevrimiçi uygulamasını modlayıp reklamsız yapıp daha sonra gidip Google Play Hizmetler’den izin alamayacağına göre onlar da Play Hizmetler benzeri uygulama yapıp erişimleri bunun üzerinden yapıyor. Oturum açmanızı ve uygulamanın düzgün çalışması bu uygulamaya bağlı. Oturum açmanız güveninize kalmış çok resmi bir hesabınız yoksa, açmayabilirsiniz, ancak oturum da açarsanız orijinal YouTube’a hiç ihtiyacınız kalmayacağının teminatını verebilirim.

Silmek isterseniz de MicroG Ana sayfanızda gözükmez ayarlardan uygulama yöneticisine girip oradan silmeniz gerekmektedir.

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox