Lucky Patcher Son Sürüm İndir

Lucky Patcher Yeni Bir Sürüm Daha Yayınladı! – Lucky Patcher yeni bir sürüm daha yayınladı bu adamlar boş durmuyor, harbiden haftada bir yazılım güncelleme işlemi yapıyorlar, ben her yeni sürüm geldiğinde tebrik ediyorum içimden ileride bir röportaj söz konusu olabilir, neyse yeni sürüm 6.5.4 yine birçok özelliği güncel Androıd dünyasına uygun düzeye getirip yayınlamışlar, bu özelliklerden en çok hoşuma giden Uygulama klonlama özelliği.

Biliyorsunuz bu özelliği daha önce dışarıdan tek bir uygulama ile yapıyorduk işte bu artık Lucky Patcher`in içine eklenmiş bir özellik oldu. Bilmeyenler İçin özellikleri baştan yazalım.

  • Reklam Engelleme: Uygulamalardaki reklamlar birçoğumuzun canını sıkıyor, Lucky Patcher yama yapma özelliği sayesinde bu durumdan bizi kurtarıyor.
  • Kayıtlı Tüm Satın Almaları Kaldır: Hileli olarak yaptığınız tüm satın almaları anında kaldırabilirsiniz.
  • Dizin Bağlayıcı: Bir dosya sistemi kullanılmadan önce mutlaka bağlanmalıdır. Daha sonra işletim sistemi her şeyin doğru bir şekilde çalıştığından emin olmak için çeşitli muhasebe işlemleri yapar. Unix altında bütün dosya sistemleri tek bir dizin ağacı altında gözüktüğü için, işletim sistemi yeni bağlanan dosya sistemlerini eskiden bağlanmış olan dosya sistemlerinin alt dizinleriymiş gibi gösterir ve bu şekilde işlem yapar.
  • Androıd`i Yamala: Root izniyle çalışan ancak root iznine ihtiyaç duymadan birçok işlemi gerçekleştirmenizi sağlayan bir özellik.
  • Google Play Store`u Modlama: Bu özellik zaten Lucky Patcher`ın doğuş sebebi.
  • Tüm Sistem Uygulamalarını ODEXleme: Odex işlemi ile .apk dosyalarından ayrılan .dex dosyaları optimize edilerek .odex dosyalarına dönüştürülür. Bu .apk dosyalarına Odexed Apk denir. Bu olaya ise Odex denir. Odex işlemi ile yine Dahili Hafızdan kar etmeniz mümkün.
  • Dalvik Belleği Temizle: Dalvik belleği temizleyip cihazın performansını artırabilirsiniz.
  • Varsayılan Yükleme Konumunu Değiştirme: Cihazınızın hafızasını Sd Kart yaparak hem hız hemde hafızadan kar etmenizi sağlar.
 • Uygulama Üzerine Oynamalar:
  1. Yama Menüsü
  2. Araçlar
  3. Veriyi Temizle
  4. Uygulamayı Yönet
 • Ve son olarak Çoklu İşlemler bölümü altında birçok özellik barınmakta
Aşağıdaki Linkden İndirebilirsiniz, Herhangi bir problem yada sormak istediğiniz soru varsa yorum kısmı aracılığı ile bana ulaştırabilirsiniz.
İlginize:  Google Play Store 498 Hatası Nasıl Çözülür?

2 YORUMLAR

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here