İlgili Yazılar

Androıd En İyi Dosya Yöneticisi

spot_img

X-Plore geniş kapsamlı dosya yöneticiyi tanıyoruz – Androıd cihazlarımızda kullandığımız dosya yönetme programları gereksiz ve işlem yapmayan özelliklerle dolu bunlar dışında özel olarak kullandığımız dosya programları da ilgi görünce kendilerini çekilmez hale getirdiler mesela ES Dosya Yöneticisi bir sürü gereksiz şeyle doldu taştı, iyice kendini reklamlara bağladı  ve bazı temizlik uygulamalarına özenmeye başladı son sürümlerinde, yine diğer özel dosya yöneticileri de aynı haritayı izliyor  ve durumda bizleri yeni dosya yönetme programı arayışına sokuyor.

Android en iyi dosya yöneticisi

Bizi bu arayıştan kurtaracak olan dosya yönetme programı X-Plore ile tanışın hafif boyutu ve kullanışlı arayüzü ile beni çok etkiledi kullanırken bir an kendimi masaüstü bilgisayarımda sandım ancak bu X-Plore’un eşsiz arayüzüydü , içerisinde çeşitli Upload sitelerinide (Drıve , Yandex Disk vb) ekleyebileceğiniz bir Web Depolama sistemi var buna takriben birkaç özelliği;

Bazı Özellikler;

  • FTP
  • SSH Dosya Transferi
  • Wifi Dosya Paylaşımı
  • Send Anywhere (Bir Çeşit Dosya Alma Sistemi Sanıyorum)
  • DLNA
  • Uygulama Yöneticisi
  • Web Depolama
  • LAN

DLNA Sistemi Hakkındaki Yazımız DLNA Sistemi Nedir? böyle süper özelliklere sahip bu dosya programının diğer özelliklerini de siz keşfedin!, Problem varsa yorum bırakmayı unutmayın.

İndirme Bağlantısı

X-Plore Dosya Yönetici Apk İndir

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.