İlgili Yazılar

Android: 6×6 Şifre Kombinasyonu Kurulumu

spot_img

Android: 6×6 şifre kombinasyonu kurulumu – Değerli okurlar bu yazım da Android cihazlarında çok önemli video, fotoğraf vb. şeyler saklayan dostlar için çözülmesi imkansız 6×6 şifreleme kombinasyonunun, iyi bir programını paylaşmayı amaçlıyorum.

Örnekleri kendinize göre şekillendirip kendi kombinasyonunuzu üretin ve kimse o videolara ulaşamasın, program ve kullanımı aşağıdadır.

Şunu da unutmayalım eğer girilmesi çok zor bir şifre koyarsanız onu çözmesi de bir  o kadar zor olacaktır, bunları da düşünerek şifre koymanızı öneriyoruz.

Android: 6×6 şifre kombinasyonu kurulumu

Dikkat! Bu işlem root gerektirir ve cihazınızın başına geleceklerden siz sorumlusunuz (Arkadaşlar amacım gerçekten sizi korkutmak değil bu işlem bazı cihazlarda soft-brick problemi çıkarmaktadır , soft-brick nedir? diyenler için bir cihazın soft olması demek yazılımını baştan yüklemezseniz bir daha açılmayacak demektir.)

Cihazınızda root yoksa atmak için makalemiz: Android Cihaz Rootlama

Aşağıdaki linkden önce XPosed İnstaller’i indirip cihazınıza kurun ardından bir diğer linkden CyanLockScreen.apk dosyasını indirip yükledikten sonra  XPosed’a girin Firework’u kurmak için Xposed nasıl kurulur? makalemizden yardım alarak, kurulumu gerçekleştirin.

Yükleme işlemi bittikten sonra, XPosed`a girin ve bu kez Modüller ekranına tıklayın burada CyanLockScreen’ı göreceksiniz üzerine tıklayın ve onunda kurulumunu yapın işlem bu kadar! sorusu olanlar yorum yapabilir, bu arada CyanLock programı bir CyanogenMod ürünüdür tüm CM custom romlarla beraber gelmektedir.

İndirme Bağlantısı

Cyan Lock Screen Apk İndir (TCybers Market)

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox