İlgili Yazılar

En İyi Ücretsiz Android VPN Uygulaması

spot_img

SuperVPN sanal bir özel ağa (VPN) bağlanmanıza izin veren ABD menşeili bir servistir. SuperVPN sayesinde bölgenizde kısıtlama yaşanan içerik ve sayfalara kolayca erişim sağlayabilir, herhangi bir kısıtlanmaya maruz kalmadan interneti kullanabilirsiniz. SuperVPN sayesinde ülkenizde engellenmiş, içeriği yasaklanmış, erişim izni olmayan her siteye girip dilediğiniz gibi internet üzerinden kısıtlama etkisinde olmadan arama yapabileceğiniz bir araçtır.

SuperVPN Free cihazınız üzerindeki hiçbir ayarı değiştirmeden, kullanım hakkınıza müdahalede bulunmadan kullanılabilecek bir yapı üzerine kurulmuştur. Kullanımı en basit VPN servislerinden biridir. SuperVPN kullanıcısı olmanız için özel bir form doldurmanız ya da bir platforma üye olmanıza gerek yok.

SuperVPN cihazınıza kurduktan sonra sadece “Bağlan” komutuna tıklayarak bağlanabilir ardından özgür internetin tadını çıkarabilirsiniz. SuperVPN en fazla tercih edilmesinin sebeplerinden biri diğer CPN Client programlarına göre Android cihazlarınızda yönetici izni gerekmeksizin kullanım şekline sahip olmasıdır. Piyasada bulunan birçok VPN servislerinde bu tür işlemler yapmanız gerekecektir. Bu yüzden SuperVPN diğer VPN servislerinden bir adım öne çıkıyor.

Ülkesinde ya da bölgesinde engellenmiş uygulamalara, içeriğe girmek isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir erişim ağıdır. SuperVPN ile bir sitede okumak istediğiniz yazıyı bağlanıp, ardından çıkış yapmak bir dakikadan kısa bir sürenizi almaktadır.

SuperVPN Free VPN Client Ücretli mi?

SuperVPN Free CVPN Client, Android cihazlar için yaygın bir VPN uygulamadır. Uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza yükledikten sonra sınırsız olarak bedava kullanabilirsiniz. SuperVPN Free kullanmaya başladıktan itibaren 20 gün boyunca reklamsız olarak kullanabilirsiniz, ardından çok sık reklam ile karşılaşmanız muhtemeldir, fakat bu reklamlar saniye kısıtlaması olmaksızın geçebileceğiniz reklamlar oldukları için kişilerin vaktini almamaktadır. SuperVPN aktif hale getirdikten sonra 60 dakika içerisinde kapatmamanız halinde servis kendisini otomatik olarak kapatacaktır. SuperVPN kullanmaya devam etmek için programda bulunan ilgili alana dokunarak SuperVPN kullanmaya devam edebilirsiniz.

SuperVPN Free VPN Client Kurulumu

Aşağıda bağlantısı olan güvenli indirme sitesi indirgeek‘ten Super VPN’yi cihazınıza yükleyin ardından indirilen programı açın ve “Contine” yazısına tıklayın (bu işlem 30 saniye kadar sürebilir). “Please disable battery optimization for SuperVPN” yazının altında çıkan “Don’t Show Again” kutucuğunu doldurduktan sonra “set now” yaparak “Connect” butonuna basın. Son olarak cihazınızda çıkan “i trust this application vpn” kutucuğunu işaretleyin ve SuperVPN dışındaki yeşil daire mavi renge dönene kadar bekleyin. Bu işlem yaklaşık 30 saniye sürebilir. Daire dışındaki yeşil renk maviye döndükten sonra özgür internetinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İndirme Linki – https://indirgeek.com/super-vpn/

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox