Ücretli Oyunları Ücretsiz İndirme

Ücretli Oyunları Ücretsiz İndirme

Play Store`daki Ücretli Oyunları Ücretsiz İndirme  – Değerli okurlar bu yazımda sizlere Google Play Storedaki ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz indirmeyi göstereceğim, şunu hatırlatalım adımları doğru şekilde yaparsanız amacınıza ulaşabilirsiniz. İnternet sitelerinden indirdiğimiz çoğu apk dosyası ya bozuktur yada lisanslı değildir. Her zaman doğru dürüs  aradığımız dosyayı bulamadığımız olur, makalemde bu probleminize  son vermeyi amaç edindim.
Appvn nedir? Uzun uğraşlar sonunda bulduğum bu uygulama gerçekten çok iyi bir uygulama. Uygulamanın içi Google Play Store’ye benzetilmiş. Fiyat aralığı önemsenmeden her ne kadar pahalı oyun varsa indirebilirsiniz. Uygulamanın tek sorunu biraz yavaş çalışmasıdır. İos içinde kullanılabilir bir uygulamadır. Play storedeki hemen hemen her oyunu Ücretsiz bulabilirsiniz, oyunlar sorunsuz açılmaktadır
Nasıl yapılır? Linkten indireceğiniz Appvn uygulamasını telefonumuza kuralım ve açalım, bizden e-posta ister g-mail hesabımızı yazıp yollayalım. Kaydımızı yaptıktan sonra Ana Sayfaya dönelim ve ayarlardan dil ayarını yapalım, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır, fakat İngilizce dil ayarı da işimizi baya kolaylaştıracaktır.
Google Play storeye girelim indireceğimiz oyunu açalım alt kısımlarda paylaş butonu bulunmaktadır, oradan APPVN uygulamamızı seçelim ve açılan kısımdan oyunuzumu ücretsiz indirelim, Uygulamanın çalışma prensibi crack işlemi yapmasıdır. İndirme hızı iyidir apk olarakta indiriyor ihtiyacınız olduğunda apksını arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz.

Bakınız: APPVN Apk İndir
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Telsiz Kullanım Ücretinin İptali

Yorumlar

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here