İlgili Yazılar

Turkcell QPython Bedava İnternet

spot_img

Turkcell QPython bedava internet – TX-Speed Qpython ayarını bilmeyen TCybers takipçisi yoktur heralde, bu yazımızda yeni editli sürümüyle bedava internete girmeyi göstereceğiz, ayar Root gerektirir, rootlama konusunda birçok yazı attık hâla cihazını, rootlamayan dostum varsa bu yazılardan yararlanabilir, ayar film , Play Store, tarayıcı gibi alanlarda çok hızlıdır.

Turkcell QPython bedava internet

İlk önce bu linkden gerekli TTL apk dosyasını indirip ayarlarını yapın  TTL Editör Apk Ve Anlatım Yazısı Tıkla ardından aşağıdaki qpython apk linkinden dosyayı indirip cihazımıza kuruyoruz. Cihaz apn ayarlarına girip aynen şu ayarları yapıyoruz.

  • Apn Adı = TCybers
  • Apn = internet
  • Proxy = 127.0.0.1
  • Port = 8080

Yaptıktan sonra kaydedip mobil veriyi açıyoruz ardından aşağıdaki linkden TX-Speed ayarlı sürümü indirip zip içinden çıkarıyoruz ve sdcard/com.hipipal.qpyplus/script içerisine atıyoruz sonra Qpython Programına giriyoruz.

Sağa kaydırıp karşımıza gelen menüden Programsa giriyoruz içerisinden TX-Speed yazan dosyaya tıklayıp burdan da TCybers.Net yazan dosyayı bulup üzerine tıklıyoruz, çıkan seçeneklerden run yazana basıyoruz ve bağlanmasını bekliyoruz .

[Bağlandıwww.tcybers.net] yazan bir ibare görürseniz Bağlandı demektir consolu kapatmadan qpythondan çıkıyor ve netimizin keyfine bakıyoruz.

Ek olarak Whatsapp çalışmayanlar Proxy Manager Kullanabilirler onunda ayarları HTTP – 127.0.0.1 – 8080 dir sağlıcakla kalın problemi olan arkadaşlarımız yorum bırakırsa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız…

Bu arada bugun bağlanır yarın bağlanmazsa proxy ölmüş demektir, elinizde varsa değiştirin, artı olarak proxy makalesi atacağız yine bazı durumlarda bağlanmazsa TTL Editör için yazdıklarımı aynen tekrar yapın.

İndirme Bağlantıları

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox