Turkcell HTTP İnjektor İle Bedava İnternet

Turkcell HTTP Enjektor İle Bedava İnternet
Turkcell HTTP İnjektor İle Bedava İnternet – Yöntem TTL Editör Gerektirir Bilmeyen veya Yapamayanlar  TTL Editör Yöntem Ayarı ve Apk Linki Makalesi okuyarak gerekli tüm işlemleri yaptıktan sonra aşağıdan http enjektor apk yı indirip cihaza yükleyin ardından confiği indirip zip içinden çıkartın.
Dostlarım daha önceki yazılarımızda HTTP enjektör programıyla çok çalışmıştık çoğunuzun bildiği kanaatindeyim ama yinede zorlanan arkadaşımız olmasın baştan anlatalım başlamadan önce bir SSH hesap almamız gerekiyor çünkü herkes aynı hesaba bağlanırsa problem olabilir   Buradan bir Secure Shell yani SSH Hesabı alıyoruz problem yaşayan olursa yardımcı olabilirim aldıktan sonra onu bir yere kaydedin nasıl ssh hesap alınır bilmeyen  Buradan  makaleye bakarak alabilir. Bilgileri kaydedin lazım olacak.

Dikkat! Bu yazıdaki config ssh ve proxy içerir yani direk indirip kullanabilirsiniz ama birçok kişi indireceği için yavaşlama şikayetinden dolayı yeni hesap ve proxy eklemenizi tavsiye ederiz.

Şimdi HTTP Enjektör’e giriyoruz  indirip zıp içerisinden çıkarttığımız confiği içe aktarmamız gerekecek bunun için Enjektör Ana Sayfasındayken Sağ üst köşede üç tane üst üste noktaya tıklıyoruz açılan menüden Yapılandırmayı içe aktar diyoruz dosya seçme menüsünden Tcybers01.ehi dosyasının zıp içinden çıkmış halini yani sonunda .ehi yazan dosyayı indirdiğimiz yoldan bulup seçiyoruz ve içe aktarmasını bekliyoruz.
SSH Hesap Ekleme Ve Bağlanma
HTTP Enjektör Ana Sayfasındayken sol köşede üst üste 3 adet çizgi görüyorsunuz ona basıyoruz açılan menüden SSH Ayarları kısmına tıklıyoruz SSH Host yazan yeri sunucu adresi yani örnek fr.serverip.co  yazıyoruz SSH Port kısmını 443 yapıyoruz Kullanıcı Adı kısmına kullanıcı adınızı örnek fastssh.comkullaniciadı şifre bölümünede hesabı alırken   yazdığımız şifreyi yazıyoruz aşağı doğru gelip Otamatik Yeniden Bağlan tuşunu işaretliyoruz ve son olarak en alt kısımdaki ters yönde proxy aktif tuşunu işaretliyoruz onun altındaki 127.0.0.1:8989 kısmına dokunmuyoruz işlem bu kadar yinede söylüyorum problem yaşayan arkadaşlar yorum bırakın yardımcı olalım… sonradan bağlana basın ve baglanmasını bekleyin.
Son Not: Bu config günceldir taki TTL açığı kapanana kadar sizin yapmanız gereken proxy veya ssh değiştirmek.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Türkiye Lokasyonlu Hızlı SSH Hesap Alma
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.