İlgili Yazılar

Turk Telekom Qpython ile Bedava İnternet

spot_img

Turk Telekom qpython ile bedava internet – Değerli dostlarım bu yazımda sizlere Turkcell hatlarda bedava internete girmek için kullandığımız bir script olan Tx-Speed’in Turk Telekom için olan versiyonunu paylaşacağız, Her yere girmektedir fazla uzatmadan anlatıma geçiyorum İlk önce Apn ayarımız şöyle;

  • Apn adı tcybers
  • apn mms
  • B. Noktası 127.0.0.1
  • Port 8080

Ayarları bu şekilde yapıyoruz, kaydedip çıkıyoruz ardından aşağıda verdiğim linkden Qpython uygulamasını indirip, cihazımıza kuruyoruz ve bir kere açıp çıkıyoruz, ardından aşağıda verdiğim linkden TX-Speed ‘i indirip zip içinden çıkartıyoruz.

Turk Telekom qpython ile bedava internet

Sonra sdcard/com.hipipal.qpyplus/script içine atıyoruz ve Qpython uygulamasına girip sağa kaydırdıktan sonra karşımıza gelen ekran da Programs a basıyoruz yine gelen ekranda TX-Speed dosyasına tıklayıp içerisinden TCybers.Net yazan dosyaya basıp Run yazısına basıyoruz ve bağlanmasını bekliyoruz Bağlandı www.tcybers.net yazısını görürseniz tamamdır.

Dikkat!!! cihazı rootlu olan arkadaşlar Play Store Ve Youtube rahatlıkla girmek için Bu ayarı yapacaksınız ilk önce aşağıda verdiğim linkden Proxy Manager uygulamasını indirip cihaza kuruyoruz ve açıyoruz root iznini verdikten sonra aynen şu ayarları yapıyoruz.

  • Proxy Türü HTTP 
  • Proxy Host 127.0.0.1
  • Proxy Port 8080

Yaptıktan sonra sağ yukarıdaki off tuşuna basıp on olmasını sağlıyoruz unutmayın tüm bunları TX-Speed i çalıştırdıktan sonra yapıyoruz.

 İndirme Bağlantıları

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox