İlgili Yazılar

Turbo Hızda Video ve Mp3 İndirin

spot_img

Turbo hızda video ve mp3 indirmek – Youtube-dl bir video indirme yazılımıdır. Bu yazılım çok az bilinmektedir ve oldukça günçlü bir yazılımdır. Bu yazılımı kullanabilmek için bilgisayarinizda Python 3 yüklü olması gerekmektedir.

Python yüklemek için python.org sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin menüsünden bilgisayarınızın işletim sistemine uygun olanı seçerek indirebilirsiniz. İndirmeyi yaptıktan sonra kuruluma geçin. Kurulumu basittir standart kurulum yani next ile ilerleyerek kurabilirsiniz.

Python kurulu  ise tekrar kurmanıza gerek yoktur. PyCharm editör ile aşağıdaki linkten vermiş olduğumuz kod ile YouTube den istediğiniz kalitede tüm videoları indirebilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok kolay.

Turbo hızda video ve mp3 indirmek

Masaüstünde yeni klasör oluşturun ve projenizi burada yapın. New Projectden  projeyi oluşturunuz, projenize ismi koyduktan sonra projenin dosya konumunu olarak, Masaüstündeki oluşturduğınız klasörü seçin, ayarlara gelin (kısayol olarak Ctrl + shift + n kullanabilirsiniz). Scripti kopyalayın ve projenize yapıştırın. İndirip direk çalıştırabilirsiniz.

YouTube-dl ile Facebook, Dailymotion, ve bir çok siteden indirme yapabilirsiniz, kullanımına gelecek olursak indirmek istediğimiz video urlsini kopyalıyoruz. İndirdiğiniz scripti çalıstırdıgınızda biraz beklemeniz gerekecektir, gerekli ayar dosyalarının indirilecektir ve ardından sizden URL isteyecektir.

Url adresine YouTubeden kopyaladığınız linki yapıştırın ilk başta sizlere videonun bilgileri verilecektir. İndirmek isterseniz 1`e basarak indirmeyi başlatabilirsiniz. Şimdilik program Windows üzerinde çalışmaktadır. Android için yakında paylaşılacaktır.

Kodlarımızdan görüntüler

Turbo hızda video ve mp3 İndirmek
Turbo hızda video ve mp3 İndirmek
Turbo hızda video ve mp3 İndirmek
Turbo hızda video ve mp3 İndirmek

Kodları çalıştırdığınızda ki görüntü

Turbo hızda video ve mp3 İndirmek
Turbo hızda video ve mp3 İndirmek

Video urlsini yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın ve gelen soru da istenileni yapınız gerekli işlemlerden sonra video otomatik indirilecektir. Video`nun indirildiği dosya konumu kodun bulunduğu yerdedir yani Masaüstündedir.

İndirme Bağlantısı

Down.py İndirmek için tıklayın

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox