İlgili Yazılar

TubeMate Güncel Sürüm İndir

spot_img

Tubemate güncel sürüm indir – Başta Youtube olmak üzere birçok siteden video ve ses indirmeye yarayan TubeMate uygulaması yeni sürümünü çıkarmış bulunmakta, birkaç yeni video formatı dışında işlem olarak gördüğüm pek değişikliğe gidilmemiş ancak grafik konusunda devrim yapmışlar diyebilirim.

TubeMate Özellikleri

  • Youtube uygulaması normal koşullarda arkaplanda müzik çalmaz, bu durumda TubeMate bir adım öne geçiyor, çünkü TubeMate’de bir video açtığınız zaman arka planda müzik çalar gibi müzik oynatabilirsiniz.
  • Birçok formatta video ve ses indirebilirsiniz
  • Sadece Youtube üzerinden değil birçok platform üzerinden ses ve video indirme işlemi yapabilirsiniz

Yeni Sürümdeki Grafik Değişiklikleri

Göze çarpan birinci değişiklik, üst tarafta yer alan indirme butonunu resimde gördüğünüz üzere, ekranın sağ alt tarafına alınması, bu sayede indirmek için sayfasında bulunduğunuz videoyu, bu butona bastıktan sonra hemen sol tarafta açılan menüden indirme formatını seçerek indirmeye başlayabilirsiniz, indirme butonunun hemen üzerinde oynatma seçenekleri de geliyor.

tubemate güncel sürüm indir
tubemate güncel sürüm indir

İndirme listesine ulaşmak için artık yapmanız gereken; resimde de olduğu gibi sayfanın alt tarafındaki panelden, indirme logosuna tıklamak, bu sayfada da gene oynatma ve playlist seçenekleri mevcut.

tubemate son sürüm indir
tubemate son sürüm indir

Üçüncü bir özellik olarak tarayıcılarda olan sekme özelliğini eklenmiş, eski sürüme istinaden baya iyi bir özellik olmuş, eski sürümde yukarıda yer alan indirme butonunun yerinde şimdilerde yeni sekme butonu bulunuyor.

tubemate son sürüm indir
tubemate son sürüm indir

Yeni sekme butonunun hemen yanındaki seçenekler menüsü güncellenmiş ve daha stabilize hale getirilmiş, buradaki menüler hemen hemen aynı işlemleri yapıyor, sadece küçük işlem farklılıkları olabilir.

tubemate son sürüm indir
tubemate son sürüm indir

Yer imleri sayfasında birkaç menü değişikiği olmuş ve sonunda geçmiş özelliğini de buraya eklemişler buda çok iyi olmuş.

tubemate son sürüm indir
tubemate son sürüm indir

Ayarlar menüsünden yapacağınız birçok değişiklik eski TubeMate ile aynı diyebilirim

Genel olarak baktığımızda Meteriyal ve Flash tasarım harmanlanarak ortaya yeni bir tasarım çıkarılmış diyebiliriz, indirme yaparken bildirim paneline gelen imleci bile değiştirmişler.

Şimdilik anlatacaklarımız bunlar, son sürümü aşağıdaki linkden indirebilirsiniz, problem soru ve görüşler için yorum bırakabilirsiniz, sürüm güncellendikçe yazımızda güncellenecektir.

TubeMate`i kullanmak için altındaki linkden TubeMate ile entegreli bir şekilde çalışan MP3 Video Converter uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

İndirme Bağlantıları

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox