İlgili Yazılar

Telegram Türkçe İndir

spot_img

Telegram türkçe apk indir – Bu uygulama, Telegram mesajlaşma uygulamasının Türkçe gayriresmi sürümüdür. Türkçe Telegram hız ve güvenlik odaklıdır ve tamamen ücretsizdir. Türkçe Telegram diğer cihazlarınızla ve Telegram uygulamasıyla senkronize çalışır.

Sınırsız sayıda mesaj, fotoğraf, video ve istediğiniz türde (.doc, .zip, .pdf, .apk vs.) dosya gönderebilirsiniz. 200 kişiye kadar grup oluşturabilir ve 100 kişiye kadar kişiye aynı anda mesaj yayını yapabilirsiniz. Telegram uygulamalarıyla masaüstü, tablet, iOS ve Windows Phone platformlarıyla mesajlaşabilirsiniz.

Türkçe Telegram’e geçmek nedenler

HIZLI: Türkçe Telegram en hızlı mesajlaşma uygulamalarından biridir çünkü Telegram’ın dağıtık sunucularını kullanır.

GÜVENLİ: Türkçe Telegram mesajlarınız Telegram tarafından şifrelenerek bilgisayar korsanlarından korunur.

BULUT DEPOLAMA: Türkçe Telegram verileriniz tüm cihazlarınız arasında güvenli bir şekilde senkronize edilir.

GRUP SOHBETİ ve PAYLAŞIM: Türkçe Telegram uygulamasıyla 200 kişiye kadar grup oluşturabilir ve yüksek boyutlarda dosyalar paylaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ: Türkçe Telegram ücretsizdir ve üyelik ücreti gibi ek ücretler istemez.

GİZLİLİK: Gizli Sohbet sayesinde kendini yok eden mesajlar gönderebilir böylece karşı taraf mesajınızı gördükten sizin belirlediğiniz bir süre sonra mesajınızın her iki taraftan da silinmesini sağlayabilirsiniz.

Gizli Sohbet mesajları şifrelenerek gönderilir ve sizden ve tarşı taraftan başkası tarafından görülemez. Türkçe Telegram Açık Kaynaklı ve Genel Kamu Lisansı (GPL)’na sahip bir uygulamadır. Uygulamanın kaynak kodlarına https://github.com/keremsoft/Muhappet adresinden ulaşabilirsiniz.

İndirme Bağlantısı

Telegram Türkçe APK İndir (TCybers Market)

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox