İlgili Yazılar

Sony Xperia X Serisinde Ekran Resmi Alma

spot_img

Sony Xperia X – Xperia XA – Xperia X Ekran Resmi Alma – 2016 yılında Sony markası tarafından çıkartılan Xperia X, Xperia XA ve Xperia X Performance ile ekran görüntüsü alma işlemleri, diğer android modeller ile aynıdır, bu modellerde, istediğiniz resmin veya mesajın ekran resmini alabilir ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Söz konu ürünlerde ekran resmi almak için yapmanız gereken işlem ise, cihazın güç tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda iki saniye basılı tutmanızdır. Ardından istediğiniz objenin ekran resmi otomatik olarak kayıt edilecektir.

Sony Xperia X – Xperia XA – Xperia X Ekran Resmi Alma

sony-xperia-x-serisi-ekran-resmi-alma
sony-xperia-x-serisi-ekran-resmi-alma

İkinci Yöntem

Sony markasının Xperia modellerinde ekran resmi almanın diğer bir yöntemi ise, cihazın güç tuşuna üzün süre basılı tutmaktır. Ardından ekrana gelen sekmede ‘ekran görüntüsün al’ yazısına dokunmanız gerekecektir.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.