İlgili Yazılar

Samsung Galaxy S9 Ekran Resmi Alma

spot_img

Samsung galaxy s9 ekran görüntüsü alma – Samsung Galaxy S9 ürününde ekran resmini almak için yapılması gereken ilk işlem, görüntüsünü almak istediğiniz içeriği belirledikten sonra telefonun güç ve ses açma tuşuna basın, Ses ve güç tuşuna 2 saniye kadar basılı tuttuktan sonra ekran görüntüsünü yakalama sekmesi görecek ve hemen ardından sesi duyacaksınız. Bu ses işlemin başarı ile gerçekleştiğini ifade etmektedir.

Samsung Galaxy S9 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung galaxy s9 ekran görüntüsü alma
Samsung galaxy s9 ekran görüntüsü alma

Anlatılan yöntem ile S9’da ekran görüntüsü almak oldukça basittir. Ancak jest kullanarak bu işlemi gerçekleştirmekte mümkündür. Ekran resmini elde etmek istediğiniz içeriği açın ve avuç içiniz ile ekranın sağından soluna doğru kaydırın, Ardından ekran görüntüsü almak için sesi ve efekti göreceksiniz. Daha sonra ise, aldığınız görüntüyü kayıt edebilirsiniz.

Bu konuda problem yaşarsanız yorum bölümünden bize yazın.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.