İPhoneSanal Dünya Haberler

İPhone Ücretsiz Müzik İndirme Programları

iphone-ücretsiz-müzik-indirme-programları

IPhone ücretsiz müzik indirme programları 2018 – bildiğiniz gibi Apple cihazlar Androıd cihazlar kadar, özgür bir ortam sunmuyor kullanıcılara, kullanıcıların da ücretsiz ve güvenli etkileşimler için arayışları oluyor, bu yazımız da İphone ve İpad cihazlarınız dan ücretsiz bir şekilde müzik indirebileceğiniz programlardan bahsedeceğiz, iphone için bedava müzik indirmek artık çok basitleşecek.
Başlamadan: iphone bedava müzik indirme programları indirme linkleri, karışıklık olmasın diye makale sonundaki İndirmeler başlığında dır, oradan indirebilirsiniz.

İphone bedava müzik indirme

Beats Muzik
en popüler iphone bedava müzik indirme programı, olmasa da çok kullanışlı bir uygulamadır, istediğiniz müziği bulup, oynatın, indirin veya çalma listeleri oluşturun, milyonlarca şarkıyı içeren bir uygulama, verdiğimiz linke tıklayarak indirebilirsiniz.
iphone-ücretsiz-müzik-indirme-programları
Tubidy
iphone müzik indirme programı olan Tubidy platformunu sadece İPhone kullanıcıları değil, hemen hemen tüm platformların kullanıcıları bilir bayağı eski bir platformdur, AppStore`da yer alan uygulaması sayesinde istediğiniz müziğe ulaşabilir, oynatabilir, dilerseniz de indirebilirsiniz.
iphone-ücretsiz-müzik-indirme-programları
Free Music Downloader
Adından da anlaşıldığı üzere ücretsiz müzik indirmenizi sağlayacak, önemli uygulamalardan biridir, önemli özelliklerinden birisi, SoundCloud veri tabanını kullanmaktadır, aradığınız birçok müziğe free music downloader ile ulaşmanız mümkün, şarkıları ister dinleyin isterseniz de cihazınıza indirin.
iphone-ücretsiz-müzik-indirme-programları
Freegal Müzic
Popüler müziklerin hemen hemen hepsine ulaşabileceğiniz gayet kullanışlı arayüzüyle müzik indirmek için kullanacağınız alternatif programlardan biridir.
iphone-ücretsiz-müzik-indirme-programları
Bonus: Spotify
en popüler müzik indirme programı diyebiliriz, müzik platformları arasında liderliğini koruyan Spotify`yi bilmeyen yoktur, birçok ünlü şarkıcı eserlerini bu platformda yayınlamaktadır, istediğiniz her şarkıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra indirme şansınızda vardır ancak bu özelliği premium kullanıcılarına sunmaktadır.
iphone-ücretsiz-müzik-indirme-programları
İndirmeler:
    Bu yazımızda Apple markalı IPhone ve IPad cihazlarında ücretsiz müzik indirmek için kullanabileceğiniz uygulamaları listeledik, bu konudaki sorularınızı yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
    vtcybers@gmail.com
    İlginize:  LG K10 Android 8.0 Oreo Custom Rom Yükleme
    Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.