İPhone: En İyi Resim Uygulamaları

iphone-en-iyi-resim-düzenleme

İPhone en iyi resim uygulamaları, App store a girdiğinizde istediğiniz özelliklere sahip uygulamaları aradığınızda karşınıza çok sayıda seçenek çıkacaktır. Bunların arasından İstediğiniz özelliklere sahip olanları seçmek ve bulmak çok zor olacaktır. Bu içeriğimizde detaylı bir şekilde fotoğraf uygulamaların yer verdik. Buradan kolayca istediğiniz içerikleri inceleyebilir size uygun olanları seçebilirsiniz

Photoshop Express

Photoshop programı yıllardır var olan ve birçok kişinin kullandığı bir uygulamadır. Mobil cihazlar ile de uyumlu olması çok güzel bir avantajıdır. Üstelik ücretsiz indirebilirsiniz. Dilediğiniz gibi shop yapabilme fırsatı sağlıyor. İos android ve Windows phone mobil sürümleriyle de uyum göstermektedir.

iphone-en-iyi-resim-düzenleme

Google Photos

Son günlerde kendini fzlasıyla güncelleyen ve gündemde olan Google uygulamalarından biridir. Fotoğraflarınızı yedekleme ayrıcalığı sunan uygulama ayrıca filtre kırpma efektleri ile de kullanımı çok daha güzel içeriklere sahip. İos ve android sürümlerine de uyum göstermektedir.

iphone-en-iyi-resim-düzenleme

Lifecake

Sosyal medyada aktif bir kullanıcı mısınız peki minik bir de kızınız ya da oğlunuz mu var? işte sırada tam da sizlere göre bir uygulama var. Lifecake sizin çocuklarınızla eğlenceli karelerinizi paylaşmak isteyebileceğiniz ailelerin kullandığı bir platformdur. Fotoğraflarınızı ister paylaşın ister arşivinizde tutun üstelik bu uygulama ios ve android sürümleriyle uyumludur

iphone-en-iyi-resim-düzenleme

Pixlr Express

İphone en iyi resim düzenleme uygulamaları arasında, Bilgisayarınızdaki shop programlarınıza gerek kalmadan bu uygulama ile ufak düzenlemeleri yapabilirsiniz. Üstelik Fotoğraflarınıza kolay yapmak üzerine yazılar eklemek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Fotoğraf boyutlandırması kırmızı göz giderme yüzünüzdeki pürüzleri yok etme diş beyazlatma özelliklerine de sahiptir. Ücretsiz olmasının yanı sıra ios ve android cihazlarda da kullanılabiliyor.

iphone-en-iyi-resim-düzenleme
Bu içeriğimiz de iphone cihazlar için, kullanması kolay en iyi resim düzenleme programlarından bahsettik bu konuda sizinde eklemek istediğiniz, bir şeyler varsa yorum bölümünden bize yazın.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Androıd`in En İyi 5 Root Atma Uygulaması

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here