İlgili Yazılar

İPhone En İyi Not Alma Uygulamaları

spot_img

İphone en iyi not alma uygulamaları, Teknolojinin hayatımıza girmesi ile unutkanlık sorunumuzu da minimum seviyeye indirmiş bulunmaktayız. İphone ürünlerinin günlük hayatımıza en büyük katkısı, ilerleyen dönemlerde planladığımız ve yapacağımız şeyleri, kağıda dökerek kayıt altına almamızdır.

Alacağımız tüm notları cebimizde taşıyabiliyor olmak, teknolojinin diğer bir getirisidir. İphone not alma uygulamaları sayesinde, günlük yaşantımızın planını yapmak ve yapılan planları eksiksiz bir şekilde uygulamak mümkündür. 

İphone not uygulamaları

İphone not alma uygulamaların başında gelen Evernote, hem akıllı cihazlarda hem bilgisayarlarda kullanılmaktadır. Uygulama, basit arayüzü ve gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcıları memnun etmektedir. Ayrıca sağladığı avantajlı özellikler sayesinde, Apple not alma uygulamalarında başında geldiği söylenebilir.

Evernote uygulaması, not alma işlemlerinin yanında, bir de aldığımız notlara resim ve video gibi nesnelerin eklenmesini sağlamaktadır. İphone not alma uygulaması olan Evernote, her kullanıcıya aylık 60 MB’a kadar metin yazma kapasitesi sunmaktadır. Ayrıca bu kapasitenin kullanıcılara yetersiz gelme durumunda, ek paket hizmeti de vermektedir. 

İphone not alma uygulaması olan Vasper, tasarımı bakımından sade, fakat kullanım olarak fonksiyonel bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Vasper not alma uygulaması, sade ara yüzü ile kullanıcıların basit bir şekilde not almalarını sağlamaktadır.

Aldığınız notları içeriklerine göre değişik kategorilere ayırabilir ve istediğiniz resimleri notlarınıza ekleyebilirsiniz. Vasper not alma uygulaması Appstore tarafından ücretli bir şekilde satılmaktadır. Uygulamanın ücreti ise sadece 3 dolardır. Ayrıca ücret sadece bir defaya mahsus alınmaktadır.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox