İnternet Kafede Sınırsız Oturma

İnternet Kafede Sınırsız Oturma

İnternet Kafede Sınırsız Oturma – Hepimizin çocukluğu internet kafelerde geçmiştir, özellikle de TCybers.net takipçilerinin. Peki en fazla kaç saat oturdunuz? yada paranız kaç saatlik açtırmaya yetti? 3 saat mi,4 saat mi, yoksa yarım saat mi? (duygusal ve üzücü bir giriş yapayım dedim :D) Artık sınırsız oturabileceksiniz desem ne derdiniz üstelik sadece 30 dakikalık açtırmanız size yeterli olacak, çünkü yapacağımız işlem sadece 10 dakikalık.

Normalde bu tarz hakka giren konuları anlatmayı, insanları yönlendirmeyi pek sevmem ama internet kafe işletenler çok kazık fiyat listesi koyduğu için sizlere anlatayım istedim. UYARI: Yarım saatlik açtırıp da 2 saat oturmayın Kafe sahibini uyandırmayın 🙂 1 saatlik açtırıp 1.5 saat oynayın gibi, Evet şimdi geçelim heyecanla beklediğiniz hatta üstteki yazıların çoğunu okumadan geldiğiniz anlatım kısmına 🙂 (okuyanlar candır.) Size 2 Yöntem anlatacağım 1.sini zaten birçoğunuz biliyordur ama yinede anlatıyım.

1.Yöntem Bilgisayarı açtırın, Görev Yöneticisi/İşlemler‘den cplusc.exe‘yi sonlandırarak süresiz oturma sağlanabiliyor. (Ancak buna önlem olarak bazı internet kafelerin Görev Yöneticisi’nin İşlemler kısmı kapatılmış. O zaman hemen 2. Yönteme bakın.)
2.Yöntem İnternet kafede oturduğumuz bilgisayardan, Auslogics Task Manager‘ı indirip kuruyoruz. Sonra Auslogics Task Manager‘ın İşlemler bölümünden cplusc.exe‘yi sonlandırıyoruz, artık süreniz bitse de bilgisayarınız kapanmayacak. (Cplusc yerine başka bir cafe programı kullanılıyorsa onuda sonlandırabilirsiniz) Bunu yapmak tamamıyla sizin, vicdanınıza kalan birşeydir, bu yazı yöntemi anlatmak için yazılmıştır, Tavsiye etmiyoruz.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Kod Yazma Programı - Windows

Yorumlar

  1. Bu yöntem, süresi belli olan oturumlar içindir, örneğin 1 saatlik süre ile açtırdınız, bunu programı devre dışı bırakarak , süresiz yapıyorsunuz, yani sayıcı program sayamadığı için, bilgisayarınız süre kontrollü olarak kapanmıyor, ancak açık oturumlarda bunu yaparsanız , yönetici zaten bilgisayarınzı kapatmayacaktır, ancak süreden kar etmek isterseniz, devre dışı bıraktıktan sonra, kullanıp işiniz bitirmeye yarım saat kala tekrar devreye sokarak daha az ücret ödemiş olursunuz, buda para ödemeden cafeden çıkışınız engelleyecektir, böyle bir şansınız zaten yok , her şekilde ödemek zorundasınz, biz sadece daha az ödemeyle fazla süre kısmını anlattık, yorumunuz için Teşekkür eder iyi günler dileriz

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here