-Reklam-
-Reklam-
-Reklam-
Gündem İnternet Kafede Sınırsız Oturma

İnternet Kafede Sınırsız Oturma

İnternet kafe de sınırsız oturma – Hepimizin çocukluğu internet kafelerde geçmiştir, özellikle de TCybers.net takipçilerinin. Peki en fazla kaç saat oturdunuz? yada paranız kaç saatlik açtırmaya yetti? 3 saat mi,4 saat mi, yoksa yarım saat mi? (duygusal ve üzücü bir giriş yapayım dedim :D) Artık sınırsız oturabileceksiniz desem ne derdiniz üstelik sadece 30 dakikalık açtırmanız size yeterli olacak, çünkü yapacağımız işlem sadece 10 dakikalık.

İnternet kafe de sınırsız oturma

Normalde bu tarz hakka giren konuları anlatmayı, insanları yönlendirmeyi pek sevmem ama internet kafe işletenler çok kazık fiyat listesi koyduğu için sizlere anlatayım istedim. UYARI: Yarım saatlik açtırıp da 2 saat oturmayın Kafe sahibini uyandırmayın 🙂 1 saatlik açtırıp 1.5 saat oynayın gibi, Evet şimdi geçelim heyecanla beklediğiniz hatta üstteki yazıların çoğunu okumadan geldiğiniz anlatım kısmına 🙂 (okuyanlar candır.) Size 2 Yöntem anlatacağım 1.sini zaten birçoğunuz biliyordur ama yinede anlatıyım.

  • 1. Yöntem Bilgisayarı açtırın, Görev Yöneticisi/İşlemler‘den cplusc.exe‘yi sonlandırarak süresiz oturma sağlanabiliyor. (Ancak buna önlem olarak bazı internet kafelerin Görev Yöneticisi’nin İşlemler kısmı kapatılmış. O zaman hemen 2. Yönteme bakın.)
  • 2. Yöntem İnternet kafe de oturduğumuz bilgisayardan, aşağıdaki verdiğimiz linkden TCybers Markete gidiyoruz ve Auslogics Task Manager‘ı indirip kuruyoruz. Sonra Auslogics Task Manager‘ın İşlemler bölümünden cplusc.exe‘yi sonlandırıyoruz, artık süreniz bitse de bilgisayarınız kapanmayacak. (Cplusc yerine başka bir cafe programı kullanılıyorsa onuda sonlandırabilirsiniz.) Bunu yapmak tamamıyla sizin, vicdanınıza kalmıştır, bu yazı yöntemi anlatmak için yazılmıştır, tavsiye etmiyoruz.

İndirme Bağlantısı

Auslogics Task Manager Windows uygulamasını indirin

Diğer İçerikler