İlgili Yazılar

İnstagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

spot_img

İnstagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır? çeşitli sebeplerden dolayı sosyal medyaya ara vermek istiyor olabilirsiniz, günümüzün en çok kullanılan sosyal mecralarından birisi olan İnstagram da hesabınızı geçici olarak kapatmak istiyor olabilirsiniz instagram hesap dondurma türkçe bir şekilde, resimlerle destekleyerek anlatacağız, adımları dikkatli bir şekilde okursanız çok basitçe instagram hesabını dondurabilirsiniz.

Eğer hesap dondurma işlemini biliyor ancak, bu konuda bazı sorunlar yaşıyorsanız, makale sonunda S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular) bölümünde bazı sorunları cevapladık, eğer probleminiz varsa direk oraya bakabilirsiniz.

İnstagram hesap dondurma

Dikkat etmeniz gereken husus, bu işlem hesabınızı silmek için değil geçici olarak kapatmak için yapılır, hesabınızı dondurma işlemi süresince kimseye gözükmez, tâki siz tekrar giriş yapana kadar, giriş yaptıktan sonra yine kullanıcılara gözükecek ve aktif olacaktır.

İlk önce verdiğimiz bu instagram hesap dondurma linkine tıklayın, açılan sayfa instagram hesap ayarları sayfasıdır.

İnstagram hesap dondurma
İnstagram hesap dondurma

Burada kaydırma çubuğu ile sayfayı aşağı kaydırın, resim de de gördüğünüz gibi Hesabımı geçici olarak kapat seçeneğine tıklayın.

İnstagram hesap dondurma
İnstagram hesap dondurma

Gelen bu yeni sayfa da Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun karşısında yer alan, seçeneklerden bir tanesini seçin, ardından Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir yazısının karşısındaki boşluğa şifrenizi girin, son olarak üçüncü ok ile gösterdiğimiz Hesabı Geçici Olarak Kapat butonuna tıklayın ve instagram hesabını dondurun.

Hesabınızı tekrar açmanız için giriş yapmanız yeterli olacaktır, ancak bunu yapmadığınız süre zarfında hesabınız tüm kullanıcılara gizli kalacaktır.

S.S.S (Sıkca Sorulan Sorular)

Bu bölümde sorunuz yer almıyorsa, yorum formundan sorun, cevaplayalım.

İnstagram hesabı kaç defa dondurulur?

İnstagram hesabınızı 2 hafta da 1 kez dondurabilirsiniz.

İnstagram hesap dondurma açma

İnstagram hesabını tekrar açmak için giriş yapmanız yeterlidir.

Bu içeriğimiz de instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır? resimlerle destekleyerek detaylı bir şekilde anlattık, bu konuda yaşadığınız sorunları bize yorum formu aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

İlginize: İnstagram Plus Güncel Sürüm

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox