İlgili Yazılar

Huawei P10 Ekran Görüntüsü Alma

spot_img

Huawei p10 ekran görüntüsü alma – Huawei P10 ile ekran görüntüsü almak işlemi, hemen hemen diğer Android işletim sistemleri ile çalışan telefonlar ile aynıdır. Ayrıca Huawei ürünlerinde ekran görüntüsü almak için aynı işlemler uygulanmaktadır.

Huawei P10 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P10’da ekran görüntüsü almak için izleyebileceğiniz ilk yöntem, diğer Android cihazlarda olduğu gibi, ses kısma ve güç düğmesine aynı anda basılarak, ekrandan duyulan ses ile sona eren kayıt yöntemdir. Tuşları basılı tutma süresi yaklaşık 2 saniyedir.

Huawei p10 ekran görüntüsü alma
Huawei p10 ekran görüntüsü alma

Huawei P10 ile ekran görüntüsü almanın diğer bir diğer yöntemi ise, telefonun hızlı menüsü ile yapılmaktadır. Ürünün üst ekranında bulunan seçeneklerin kaydırılması sonucu hızlı erişim menüsünü açılmaktadır. Bu menüde yer alan Screenshot, yani ekran yakalama seçeneğine tıkladığınız an, ekran resmi alınmış olur.

Bu konuda yaşadığınız problemleri bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.