İlgili Yazılar

HTC U11 Ekran Görüntüsü Alma

spot_img

HTC u11 ekran görüntüsü alma – HTC U11 akıllı cihazında ekran resmi almak için üç farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler farklı şekillerde uygulanmaktadır.

HTC U11 ekran görüntüsü alma adımları

htc-u11-ekran-goruntusu-alma
htc-u11-ekran-goruntusu-alma
  • HTC U11 akıllı cihazında ekran görüntüsü almak için yapılması gereken ilk yöntem ses kısma tuşu ile telefonun güç tuşuna aynı anda basılması ile yapılmaktadır. Basılı tuttuğunuz tuşları iki saniye sonra bırakabilir ve çektiğiniz resmi kontrol edebilirsiniz.
  • HTC U11 modelinde ekran görüntüsü almanın 2. Yöntemi ise, telefonun güç ve Home tuşuna aynı anda basılı tutmaktır. Yine tuşları bırakma süresi ortalama iki saniyedir.
  • Ürünün çerçevesi oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu çerçeve sayesinde farklı işlemler yapılmaktadır. Telefonunuzun ayarlar kısmına girerek, Edge Sense ayarlarına girerek söz konusu çerçeveyi, sıkma işlemi ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Bu konuda yaşadığınız sorunları yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.