AndroıdSanal Dünya Haberler

Android: Uygulama Simgelerini Değiştirme

Android uygulama iconlarını değiştirme , Android işletim sistemini kullanan bireylerin telefonlarında bulunan uygulamaların ikonlarını değiştirme şansları vardır. Bu işlem için herhangi bir android işletim sistemine sahip bir telefonu kullanmanız yeterlidir.

Uygulama logosunu değiştirme

Android simgeleri değiştirme uygulamaları sayesinde, farklı ikonları, renkleri ve temaları istediğimiz uygulamaya ekleyebiliriz. Telefonun temasını değiştirmek ve görünüm konusunda en beğendiğiniz ikonları uygulamalarınıza eklemek mümkündür.

Telefonunuzun temesını değiştirmek, estetik görünüm konusunda bizlere yardımcı olacak en basit ve etkili çözümlerden birisidir. TCybers Market üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz İcon Changer simge değiştirme uygulaması sayesinde, telefonunuzda bulunan tüm programların simgelerini değiştirebilirsiniz.

Temaların görünümde önemli bir yer tutan uygulama ikonlarının değiştirilmesini sağlayan İcon Changer’ın, kullanımı son derece basittir. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek ve kurmaktadır. Daha sonra ikonunu değiştirmek istediğiniz uygulamayı seçerek, istediğiniz yeni ikonlar ile eşleştiriyorsunuz.

Android simgeleri değiştirme uygulamalarının birçoğu Google Market üzerinden ücretsiz olarak indirilmektedir. Programdan programa değişen ikon seçenekleri, her türlü android işletim sistemine uygundur. Android simgeleri değiştirme uygulamalarından biri de, Awesome icons programıdır.

Android 4.0 ve üstü versiyonu kullanılan cihazlar için uyumlu olan Awesome icons, ikon değiştirme konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca bu uygulama sayesinde, telefonunuzun kamerası ile çektiğiniz herhangi bir resmi de, istediğiniz programın ikonuna yerleştirebilirsiniz.  Programı indirdikten sonra istediğiniz ikonu seçerek basit bir şekilde uygulamalara yerleştirebilir ve telefonunuzun temasını değiştirebilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlginize:  Android En Pahalı 5 Uygulama
TCybers.Net
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.
Avatar
Değerli Ali kullandığın kulaklıkta bir problem olabilir, bu kulaklığı başka cihazda dene. İkinci olarak cihazında Custom Rom yüklüyse sorun bundan da kaynaklanıyor olabilir, eğer daha önceden böyle bir sorunla karşılaşmadı isen cihazına format atmayı da deneyebilirsin ve son olarak sürekli çıkarıp tak, müzik aç/kapa sonra tekrar çıkarıp tak yani sürekli dene sorun devam ederse yine bize yazabilirsin
Avatar
ÖNCELİKLE KOLAY GELSİN BENİM BİR SORUNUM var çareyi sizde buldum hemen sorunumu anlatayım benim telefonun casper VIA m3<br />Kulaklık ı görmüyor yani kulaklık işareti çıkmıyor ama kulaklığı takınca hem hoparlörden hem de kulaklıktan ses geliyor yardım edin nolur cevaplarınız için teşekkür ederim
Avatar