İlgili Yazılar

Android Ücretsiz En İyi Anti-Virüs Programı

spot_img

Android virüs koruma programı,  Günümüzde en yaygın kullanılan işletim sistemi olan Android, gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara özgür bir iletişim hizmeti sağlamaktadır. Özellikle açık bir eko sistem olması ve uygulama bakımından bir hayli zengin içeriğe sahip olması, sistemin kullanım potansiyelini de yükseltmektedir.

Android işletim sistemi güvenlik açısından biraz daha tehlike ve dışardan gelebilecek tehditlere karşı açıktır. Bu nedenle Android işletim sistemi kullanan bireylerin kesinlikle telefonlarına virüs koruma programı indirmeleri gerekir.

Android Virüs Programı

İşletim sistemleri arasında kullanım sayısı Windows’u yakalamış olan Android, kötü emeller besleyen insanların da bir numaralı hedefi haline gelmiştir.  Kullandığınız bilgisayarlarda olduğu gibi Android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerin de dış tehditlere karşı korunmasını sağlayan Anti virüs programları büyük önem taşımaktadır. 2018 yılının en başarılı olan Android virüs koruma programı, Avast mobile, güvenlik konusunda oldukça hassas bir yapıya sahiptir.

Android virüs koruma programı
Android virüs koruma programı

Avast mobile, Android virüs koruma programları arasında en başarılı olan uygulamalar arasındadır. Bu uygulama, virüslü dosyaları, gizli bilgileri kimlik avı ile ele geçirmek isteyenlere, kötü amaçlı casus yazılımcılara ve Truva atlarına benzeyen kötü virüslere karşı 0 koruma sağlamaktadır.

Günün her hangi bir saatinde veya belli zaman dilimlerinde, Avast mobile virüs koruma programını aktifleştirebilir ve cihazınızı komple taratabilirsiniz. Android virüs koruma programı olan Avast mobile, yeni sürümü ile daha da geliştirilmiştir. Ayrıca bu uygulamayı, Google market platformundan tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.