İlgili Yazılar

Android Toplu SMS Gönderme

spot_img

Android toplu sms nasıl gönderilir? – Dijital dünyanın gelişmesiyle birlikte, birçok değer alışkanlıklarımızı da, dijital dünya ya taşımış olduk, bunlardan en basiti, eskiden kartvizit veya mektup varken, günümüzde gelişen teknoloji ile, tanıdıklarımızın cebine bir metinden oluşan dijital mesajları gönderebiliyoruz, ancak özel günlerde bu mesajları teker teker göndermek biraz zor olabiliyor.

Bu tür durumlarda işi botlara yüklemeye çalışıyoruz, özel günlerde tanıdığınız insanlara toplu bir şekilde mesaj gönderme işleminden bahsedeceğim.

Android de toplu sms göndermek

Toplu mesaj gönderme işlemine geçmeden önce, bu işlem için bir kaç bilgilendirme yapmak istiyorum, mesajdan kastımız SMS`dir yani, hattınızdan TL gitmesini sağlar, eğer hattınız faturalı ise, bu işlem faturaya yansıyabilir, o yüzden dikkatli olun.

Android toplu mesaj gönderme işlemi için, Toplu SMS Gönderme uygulamasını kullanacağız, bunun için ilk önce verdiğimiz linkden bu programı indirip, cihazınıza yükleyin, ardından içine girin, sizi resimdeki gibi bir menü karşılayacaktır.

android toplu mesaj gonderme
android toplu mesaj gonderme

Burada 1 numaralı alana mesajınızı yazın, 2 numaralı alandan, rehberinize erişip, sağ taraftaki ekranda belirttiğimiz gibi göndermek istediğiniz kişilerin, yanı başında yer alan anahtarı aktifleştirin, veya bizzat 3 numaralı alandan kendiniz numara yazarak, toplu SMS gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Gönderme Programı İndirmek İçin Tıklayın.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox