İlgili Yazılar

Android Fotoğraf Düzenleme Programı

spot_img

Android fotoğraf düzenleme programı – Bundan 10-15 yıl önce herkes fotoğraf çekmek için özel makine veya fotoğrafcıları kullanıyordu. Her anını günümüzdeki gibi çekemiyor çoğunlukla sadece aile ve çocukluk kareleri albümleri dolduruyordu.

Ama günümüzde kamera girmeyen ev yok Kamera’dan kastımı sadece fotoğraf makinesi olarak algılamayın artık kamerası olmayan cep telefonu yok herkes her saniyesini her anını ölümsüzleştiriyor.

Android fotoğraf düzenleme programı

Bu yazımızda ziyaretcilerimize cihazlarındaki kameralardan en iyi verimi almaları için tavsiye ettiğimiz bir programdan bahsedeceğiz.

Cymera bu kategoride yeni diyebileceğimiz bir uygulama kalite bakımından ise birçok programı gölgede bırakıyor.

İnceleme/Özellikleri

Kendine ait kamera özelliği bu kamerada birçok filtre ve zamanlayıcı ayarı bulunmakta. Düzenleme Modu daha önce başka program veya cihazlar ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı düzenlemenize onlara filtre , çerçeve , logo , yazı gibi imgeler eklemenize olanak sağlıyor.

Düzenleme kısmındaki diğer özelliklerde Dekore Etme, Kırpma, Renk Değiştirme gibi sıralanabilir. Diğer bir güzel özellik bir kaç kareyi aynı karede çerçeveleme veya birleştirme. ( birçok kişinin daha çok kızların aradığı bir özellik olarak biliniyor. ) Bizim bahsedeceğimiz özellikler bu kadar uygulamayı daha iyi tanımak için aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.

İndirme Bağlantısı

Cymera Son Sürüm Apk İndir

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox