İlgili Yazılar

Android En İyi Çizim Uygulamaları

spot_img

Android çizim uygulamaları, Teknolojinin ilerlemesi, gelişim çağındaki çocukların telefonlar üzerinde kendi beceri ve kabiliyetlere uygun programları seçerek, eğitim süreçlerini mobil dünyada devam etmelerine neden olmuştur. Özellikle küçük yaştaki çocukların resim aşkı herkes tarafından bilinmektedir.

Bu sebeple Android dünyasına yeni eklenen çizim programları oldukça sık kullanılmaya başlanmıştır. Android işletim sistemi kullanıcıları, çizim programlarını basit bir şekilde TCybers market üzerinden indirebilir.

Çizim uygulamaları

Özellikle çocuklar için tasarlanmış bu programlar, görsel yeteneklerin ilerletilmesi konusunda çok başarılıdır. Android işletim sistemi, kendi içerisinde bir çizim programına yer vermemektedir.

Bunun nedeni Android işletim sistemi ile çalışan telefonlara, Google market tarafından çizim uygulamaları sağlanmaktadır. Aynı zamanda bu uygulamalar tabletlerde de kullanılabilir ve bu tip uygulamalar sayesinde çocukların bireysel gelişimleri hızlandırılabilir.

android-cizim-uygulamalari
android-cizim-uygulamalari

Android tarafından çocuklar için tasarlanmış olan ilk çizim programı Sketchbook, en fazla beğeni toplayan uygulamalar arasındadır. Uygulamanın en iyi özelliği ekranı tamamen kaplayan geniş bir çizim ortamına sahip olması ve uygulama içinde farklı boyutlarda 13 çizim fırçası bulunmasıdır.

Ayrıca ücretli sürüm satın alındığı taktirde, fırça sayısı 100’e çıkmaktadır. Aynı zamanda bu uygulama sayesinde profesyonel çizimlerde yapılabilir. Farklı katmanlarda çalışma şansınızın da olduğu bu uygulama sayesinde, çocuklarınız hem eğlenecek hem de eğitim hayatına ilk adımlarını atacaktır.

Android işletim sisteminde çocuklarınız için tasarlanmış diğer bir çizim programı ise, Adobe uygulamasıdır. Bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilmektedir. Kullanış olarak oldukça basit bir ara yüzüne sahip ve çok yönlü çizimleriniz de bir hayli etkili bir uygulamadır.

Ayrıca katmanlı bir yapıya sahip olduğu için çok karışık resimler bile rahatlıkla çizilebilir. Bu uygulamada farklı boyutlarda kalem seçeneği de vardır. Çocuklarınızın gelişiminde bir hayli etkili olan Adobe, Google market platformundan indirilebilir.

İndirme Bağlantıları

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox