İlgili Yazılar

Android En İyi Ağır Çekim Uygulamaları

spot_img

Android ağır çekim uygulamaları sayesinde, videolardaki ayrıntıları daha rahat fark edebilir ve ince detayları görebilirsiniz. Mobil uygulama dünyasında, Android ağır çekim programları da bir hayli fazla kullanılmaktadır. Android işletim sisteminde yaygın olarak kullanılan, Moto camera, Motorola firması tarafından geliştirilmiştir. Bu uygulama sayesinde hem resim hem de ağır çekim videolar çekebilirsiniz. Kullanım bakımından oldukça basittir.

Android ağır çekim programları

Ayrıca uygulamanın çekim kalitesi ve çözünürlüğü de bir hayli yüksektir. Android ağır çekim uygulaması olan Moto Camera, çektiğiniz objelerin, parlaklığını. Çözünürlüğünü ve boyutunu ayarlamanızı da sağlamaktadır. Ayrıca tüm resimlerinizi profesyonel bir fotoğraf makinesi kalitesi ile çekebilirsiniz: Bu uygulamayı TCybers market de bulabilir ve Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Uygulamanın ara yüzü oldukça basittir. Çekeceğiniz video ve resimler, galerinize kayıt edilebilmektedir. Kullanıcılara ağır çekim video özelliği sağlayan bu program, birçok farkı özelliği de içinde barındırmaktadır.

android-agir-cekim-uygulamalarii
android-agir-cekim-uygulamalarii

Android ağır çekim uygulamaları arasında yer alan HTC Camera, HTC firması tarafından üstün teknoloji ile geliştirilmiştir. Uygulama sayesinde fotoğrafçılık merakınız ikiye katlanacaktır. Ciddi anlamda Htc camera uygulaması ile ağır çekim videolarınızı profesyonel bir şekilde çekebilirsiniz.

Android ağır çekim uygulamaları arasında kalitesi ve yüksek performansı ile bilinen HTC camera, videoları daha da ilgi çekici hale getirmektedir. Yine bu uygulama sayesinde, video ve resimlerinize farklı efektler ekleyebilir ve dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Çekeceğiniz videolarda en önemli anı yakalamak HTC Camera ile mümkün.

Android ağır çekim uygulamaları birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle videoların düzenlenmesi konusunda oldukça başarılılardır. Yine Android ağır çekim uygulaması olan Slow Motion Video, sadece yakalamak istediğiniz anı bile ağır çekimde çekmenizi kolaylaştırmaktadır. Bu program tamamen ücretsizdir. Kısa bir sürede indirebilir ve akıllı telefonunuza kurabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox