İlgili Yazılar

YouTube’da Yaptığınız Tüm Yorumları Görüntüleme Yöntemi

Popüler video paylaşım ağı YouTube'da bu zamana dek yapmış olduğunuz tüm yorumları tek bir sayfadan görebilmeniz mümkün.

spot_img

YouTube’da yaptığınız tüm yorumları görüntülemek istiyorsanız ilk başta bunun gerçekten mümkün olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat sanılanın aksine Google sahipliğindeki YouTube bu özelliğe ev sahipliği yapıyor.

Tek bir sayfa üzerinden YouTube’da bu zamana dek yapmış olduğunuz tüm yorumları görüntüleyebilmek, öğrendikten sonra yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır.

Yorumlara ek olarak izlediğiniz tüm videolar, eğer geçmiş açıksa, ilgili sayfada listelenecektir. Mesela önceden izlediğiniz ama hatırlamadığınız video varsa bu sayfadan görmeniz mümkün.

Eğer eski bir Google hesabına sahipseniz, önceden izlemiş olduğunuz videolara yaptığınız yorumları görmek maziye hüzünlü bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Çok fazla beğenilen yorumlarınız varsa bunları arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz de mümkün.

YouTube’da yaptığınız tüm yorumları nasıl görüntülersiniz?

Çok basit. Bunun için youtube.com anasayfasına gidip aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Tarayıcı kullanmanız şart, mobil uygulamada henüz bu bölüm açılmıyor çünkü.

  • YouTube ana sayfası karşınızdayken sol üst taraftaki üç paralel çizgi ikonuna basın. Açılan menüden “Geçmiş”i seçin.
  • Sağ tarafta “Geçmiş tipi” şeklinde bir filtreleme menüsü sizi karşılayacaktır. Buradan “Yorumlar”ı seçin.
  • Karşınıza bu zamana dek YouTube videolarına yapmış olduğunuz tüm yorumlar gelecektir. Silmek, düzenlemek veya paylaşmak istediklerinizi buradan kolaylıkla seçebilirsiniz.
  • Eğer “Düzenle” butonuna basarsanız YouTube sizi doğrudan yorumun yapıldığı ilgili videoya gönderecektir. Buradan videoyu izleyebilir ve muhtemelen yaptığınızı bize unuttuğunuz yorumu tekrardan görebilirsiniz.

Nasıl, sizce de YouTube’da yaptığımız yorumları görmek çok basit değil mi? Memnun kaldıysanız ve başkalarının da bu yöntemi öğrenmesini istiyorsanız rehberimizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylece onlar da yapmış oldukları videoları kolayca görebilirler.

Bu arada eğer YouTube’dan bir türlü telefonunuza bildirim gelmiyorsa ilgili ayarlardan bunu düzeltebilmeniz mümkün. Nasıl yapıldığını öğrenmek için hazırladığımız rehbere bu adresten ulaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox