Xposed ile Telefon Özelleştirme [Geniş Anlatım]

Xposed ile Telefon Özelleştirme [Geniş Anlatım]
Xposed ile Telefon Özelleştirme [Geniş Anlatım] – Merhabalar şimdi size Xposed ile neler yapabileceğinizi göstereceğim. Öncelikle telefonunuz rootlu olmalı, kurulum ise lollipop ve kitkat diye ikiye ayrılıyor.

KURULUM
Kitkat: Buraya tıklayarak indireceğiniz Xposed apk dosyasını kurun daha sonra root izni verin. Uygulamaya girip Framework’u güncelle deyin ve telefonu yeniden başlatın artık telefonunuzu özelleştirebilirsiniz!

Lollipop: Xposed, lollipop versiyonunda sadece apkye değil custom recovery’e de ihtiyac duyar. Lollipop cihazınızın işlemcisine göre indireceğiniz bir kaç dosya mevcut
İlk önce ihtiyaç duyacağınız dosyayı işlemcinize göre indirin.
İşlemciniz, ”arm” ise buradan 
işlemciniz, “arm64” ise buradan
işlemciniz, “X86” ise  buradan (intel işlemcisi olan cihazlar için).
Eğer işlemcinizi bilmiyorsanız buraya tıklayacağınız uygulamayı indirerek işlemcinizi öğrenebilirsiniz.
  • Size verdiğim dosyaları rardan çıkarıp, apk yi normal bir şekilde kurun
  • Rar’dan çıkardığınız dosyaların içinden .zip uzantılı olan dosyayı custom recovery ile kurun ve telefonunuzu yeniden başlatın Xposed’iniz hayırlı olsun.
Not: Samsung stock ROM’larda “bootloop” sorununa sebep olmaktadır. Ayrıca kullandığınız Custom rom, stock rom üzerine inşa edildiyse yine aynı sorunla karşılaşırsınız.
TELEFON ÖZELLEŞTİRME
Evet kurulumumuzu yaptık şimdi sıra özelleştrimeye geldi. Özelleştirme kelimesini duyguğunuzda aklınıza ilk ne gelir ? şimdi tema değiştirme, launcer vs vs dersiniz ama Xposed ile sadece bunlarla kalmayacaksınız daha bire çok seçenek var hemen modüllere geçelim.
Gravity Box: Belkide bir kaçınız kullanmışsınızdır gerçekten işe yarayan bir modül. Bu modül ile Üst ve alt bildirimlerde değişiklik yapabilirsiniz, arama kayıtlarını otomatik kaydetme seçeneği ve güç tuşuna basınca recovery, hızlı yeniden başlat vs seçeneklerini beraberinde getirebilirsiniz tabi bir çok özelleştirme var fakat öyle en dibe girmeyeceğim kendiniz bulmanız sizin için daha iyi olacaktır.(Lolipop + Kitkat)
X İnstaller: Cihazınızın paket yükleyicisi için çeşitli ayarlar içeren modüldür kendisi yani bi nevi ”paket çözümleme hatası” sorununa çözüm. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.(Lollipop+Kitkat)
Flat Style Status Bar: Google playde de mevcut olan modülümüz, batarya wi-fi, mobil ağ göstergesi, uçak modu smgesi, bluetooth simgesi yani kısacası üst bildirimdeki herşeyi değiştirmenize olanak sağlar. Play Storede ücretli olan Flat Style Status Bar Pro uygulamasını ücretsiz sunuyoruz. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.(Lollipop+Kitkat)
MonsterUI: Bu modül sayesinde kitkat telefonunuzu lollipop görünümüne kavuşturabilirsiniz örneğin yukardan aşağıya çekince gelen bildirim panelini lollipop tarzı yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak modülü indirebilirsiniz.(Kitkat için geçerli)

Xposed ile Telefon Özelleştirme [Geniş Anlatım]

xSuite: Uygulama simgelerini değiştirmek için kullanılar ideal bir modül. Buraya tıklayarak modülü indirebilirsiniz. (Lollipop + Kitkat)

S5 System UI: Son uygulamalar paneli, ayarlar paneli, bildirim panelindeki kısayol butonlarına,otomatik parlaklık çizgisi ve güç menüsüne S5 görünümünü veren modlümüz. Buraya tıklayarak modülü indirebilirsiniz. (Kitkat için geçerli)

Xposed ile Telefon Özelleştirme [Geniş Anlatım]Xposed ile Telefon Özelleştirme [Geniş Anlatım]

Blurred System UI : Son olarak bu modülümüzü tanıtayım. Bu modül ile son uygulamalar menüsü ve üst bildirim panelini saydamlaştıabilirsiniz. Gerçekten telefonunuza yakışacak bir modül. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. (Kitkat+Lollipop)

Xposed ile Telefon Özelleştirme [Geniş Anlatım]

Not: Okuduklarınız tamamen bilgilendirme amaçlıdır herhangi bir sorunda TCybers.net ve şahsiyetim sorumlu değildir.

Kurulum İçin Anlatım Videosu

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Xperia Müzik Modlu Sürüm Apk İndir
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.