Sanal Dünya Haberler

Wifidekilerin Bağlantısını Kesme – Androıd

Wifidekilerin Bağlantısını Kesme - Androıd
Wifidekilerin Bağlantısını Kesin ! –  Birçok kez wifi ağımıza bağlanan insanlar yüzünden hızımız yavaşlayabiliyor, heleki yüzsüz komşularınız varsa eve gelip “Ya bizim çocuğun ödevi vardı da şu şifreyi bi versenizde yapsa” diyip acıtasyon yaparak şifreyi alıp bir sene boyunca hunharca kullanan komşulardan sıkıldıysanız biraz eğlenmeyi hak etmişsiniz demektir.

Bu yazımızda rootlu cihazınızdan WifiKill uygulaması ile diğer cihazların veri akışları nasıl kesilir hep beraber resimli bir şekilde öğreneceğiz, ilk önce verdiğimiz linkden güncel WifiKill sürümünü indirin ve cihazınıza yükleyin, içerisine girerken sizden root izni isteyecektir verdikten sonra aşağıdaki sayfa açılacaktır

Wifidekilerin Bağlantısını Kesme - Androıd

Burada WifiKill başlığının yanındaki başlatma işaretine tıklayacağız ve ağımızı taramasını bekleyeceğiz taradıktan sonra bağlı olan cihazların IP adreslerini bu resimdeki gibi listeleyecek, bu listedeki tüm cihazları aynı anda veri akışına kapatabileceğiniz gibi, teker teker teker de kapatabilirsiniz, hepsini kapatmak için ekranın en altındaki grap all ve kill all butonlarına basmanız yeterli.
Wifidekilerin Bağlantısını Kesme - Androıd
 Eğer teker teker seçerek veri akışını kesmek isterseniz, herhangi bir IP adresinin üstüne tıklayın ve gelen ekranda aşağıdaki şekilde olduğu gibi yine grap all ve kill all butonlarını aktif edin, ve size kalan veri hızının keyfini çıkarın.
Wifidekilerin Bağlantısını Kesme - Androıd
Ağları tekrar serbest bırakmak için başlatma butonunun yerinde olan durdurma butonuna basın. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa yorum kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Google Play Store`u Türkçe Yapma
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.